• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Methamphetamine Kateri podaljšek za metamfetamin?

Methamphetamine

tcd

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, iščem razlagalca za razlagalni del mojega kristala, ki bi moral biti tudi lahko dostopen
 

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
pustite ga takšnega, kot je.
Vsak podaljšek lahko ogrozi zdravje potrošnika, tudi če podaljšek dejansko ni strupen, ne morete izključiti možnosti, da je nekdo nanj alergičen ali da nekomu škodujejo interakcije med podaljškom in jemanimi zdravili, v primeru nujnega primera, ki ga povzroči, pa je lahko ustrezna medicinska oskrba otežena zaradi dejstva, da ni znano, da je bil ta podaljšek vzet.
Izpostavljanje nekoga takšnim tveganjem zaradi dobička je po mojem mnenju nesprejemljivo.
Kupci si zaslužijo, da prejmejo najboljši izdelek po svojem najboljšem znanju in prepričanju ter da so obveščeni o vsebini, da se lahko odgovorno odločijo za porabo.
Ti ljudje vam (verjetno) zaupajo in prav ti ljudje so tisti, ki vam polnijo žepe z denarjem, tega ne pozabite.
 

MaxMusterman

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
seveda le tiste, ki niso škodljivejše od kamnov, in tiste, ki pri majhnih odmerkih nimajo učinka. Ne dobim preveč dobrega K in moram svojo porabo nekako financirati
 

AwesomeO

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kristali MSM so popolni, varni za uporabnike, pri kajenju se za potrošnike topijo kot metamfetamin, izgledajo kot metamfetamin in se z njim povežejo v kristal. Edini način, da ga prepoznamo, je, da se pri lomljenju zlahka upogne.
 
Top