Kaj menite o moji varnosti?

LegendsNeverDie

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni,

uporabljam javno dostopno točko + virtualni stroj + Tails + Tor

Sem varen? Hvala.
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Da. repi sami po sebi na pomnilniškem ključku bi morali biti dovolj dobri. Toda všeč mi je vaša nastavitev ;)
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Navidezni stroj ogroža varnost, saj morate upoštevati gostiteljski operacijski sistem. Bolj varni bi bili, če bi uporabljali samo repi.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Strinjajte se, da je VM nepotreben, uporabite le rep. Če lahko, preizkusite tudi Qubes in Whonix.
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Če govorite o osebnem računalniku, potem predlagam, da ne uporabljate virtualnega stroja, temveč samo namestite rep ali whonix na palčni disk, kot je bilo omenjeno prej.

Če brskate po DW z mobilnega telefona, potem bi predlagal, da si priskrbite Google pixel in namestite GrapheneOS. 3 aplikacije za klepetalno sporočanje, za katere bi rekel, da so nekako varne za uporabo, so session, Atox in xabber z vtičnikom OTR. Vsi ti ponujajo šifriranje od konca do konca
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Varni ste :) Ker uporabljate rep, lahko preskočite tudi VM, prav tako ne bi potrebovali dodatnega VPN IMO
 

justonr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Samo repi in tor bi morali biti dobri za delo
 

HarryGrady

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Uporaba javne dostopne točke lahko doda dodatno plast anonimnosti, kombinacija z virtualnim računalnikom, sistemom Tails in Tor pa zagotovo pomaga pri ohranjanju zasebnosti. Vendar se je treba zavedati, da noben sistem ni popolnoma varen. Prepričajte se, da uporabljate tudi dobre navade brskanja, kot sta izogibanje sumljivim povezavam in uporaba močnih, edinstvenih gesel. Poleg tega je za odpravljanje morebitnih ranljivosti ključnega pomena, da programsko opremo posodabljate. Na splošno se zdi, da ste na dobri poti, vendar bodite vedno pozorni in sledite najboljšim praksam za spletno varnost.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Mislim, da lahko virtualni stroj preskočite, če uporabljate rep, vendar ne pozabite uporabiti dobrega VPN pred dostopom do Tor, lahko vam priporočam Mullvad VPN, deluje odlično! Vaša nastavitev je dobra, vendar, kot je že dejal @HarryGrady, je temeljnega pomena, da imate exelentne navade brskanja. Lahko samo dodam, da je uporaba dveh različnih računalnikov, enega za normalno življenje in enega za sumljive stvari, res dobra ideja. :)
 
Top