Katere lastnosti mora imeti vrhunsko tržišče?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Katere lastnosti so za vas najpomembnejše, da izberete najprimernejšo platformo za trgovanje?
Izberete lahko več kot en odgovor ali v komentarjih napišete svojo možnost
 
Last edited by a moderator:

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Iskreno upam, da bodo trgi zagotovili strokovnost prodajalcev s strokovnim skrivanjem izdelkov, saj sem opazil številne prodajalce, ki jim ni mar za varnost kupca z vsem spoštovanjem do vseh prodajalcev
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Prav tako je primerno, da je hitrost nalaganja hitra.
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Menim, da pomagajo pregledi in status "zaupanja vrednega prodajalca" ter skrbništvo. Več načinov dokazovanja, da boste dobili čist izdelek, ali vsaj več varnostnih mrež je vedno dobro.
 

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Tudi samodejno šifriranje PGP za pošiljanje sporočil o naročilih
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kakšen je smisel tega? Organi kazenskega pregona bodo še vedno prebrali vse, kar morajo, če bodo našli strežnike. Težava pri spletnem šifriranju podatkov je v tem, da se šifrirani podatki na strežnik prenesejo že šifrirani. Če v strežnik pošljete nešifrirane podatke in jih v strežniku šifrirate, to pomeni, da lahko nešifrirane pakete prestreže vsakdo, ki ima fizični dostop do strežnika.
 
View previous replies…

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Imate dobre pripombe. Ne vem natančno, kako to deluje, vendar morda najprej šifriranje na strani odjemalca (pred pošiljanjem v strežnik), nato pa pošiljanje šifriranih podatkov prek strežnika. Vi ste profesionalci. Ali bi bilo to še vedno neučinkovito?
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
To je še en korak več, ki ga mora opraviti l*w e*force*ent, da dobi u. Menim, da je vredno, saj je brezplačno.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
kaj pa če preprosto uporabite storitve, ki omogočajo ustvarjanje zapiskov, ki se po enkratnem odprtju sami uničijo?
seveda za pošiljanje podatkov o pošiljanju
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Fuj! Ne! To je slaba zamisel. Zahteva tretjo osebo, ki hrani vaš zasebni ključ, kar pomeni, da če je ta tretja oseba kdaj koli vdana (ukrep organov pregona, hekerji s črnim klobukom, prestopnik zaposleni itd.), je zasebni ključ ogrožen pri vseh in vsakomur, ki je uporabljal storitev. Vedno VEDNO VEDNO šifrirajte svoje komunikacije sami na svoji strojni opremi in se izogibajte vsem, ki tega ne počnejo (ker je v primeru kompromitacije kompromitirana tudi vaša komunikacija z njimi.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
imajo lahko dostop do strežnika in šifriranega sporočila , vendar z mojim zasebnim ključem in prepustnico. sporočilo dešifriram v svoji aplikaciji brez povezave. sporočilo, ki sem ga dešifriral, ne bo nikoli doseglo avtoritet, ker ga lahko vidim samo jaz v preprostem besedilnem dokumentu in ga nikoli ne shranim v svojo trajno shrambo.
Morda nisem dobro razumel in se opravičujem.
Ne želim verjeti, da obstajajo ljudje, ki dešifrirajo svoja sporočila na spletu, in tudi ne želim verjeti, da lahko nekdo ustvari svoj PGP na spletu.
Vedno uporabljajte operacijski sistem Amnesia , v tem primeru nisem strokovnjak, vendar mislim, da če dovolj poiščete, da si ustvarite dober OPSEC, boste našli veliko podrobnosti, ki vam lahko veliko pomagajo. Bodite varni, bratje!
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Moj drugi je:
dobra možnost iskanja
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Zanimajo me mrtve kapljice, vendar jih tam, kjer sem, nihče ne izvaja, niti ne bi bile zlahka sprejete
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Strinjam se, ni mogoče v majhnih mestih ali pa mora biti nekako vključen v obstoječi trg
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Moje drugo:
zaupanja vredni kupci, mislim, da je treba najti način, da se varujejo pred nekaterimi zmotnimi strankami, da stopijo na trg, samo da vedo, kako vse stvari delujejo, in pomagajo policiji okoli dela lažje ugotoviti, kam iti. Kupci potrebujejo neko referenco, ki se uporablja pred vpisom v BB, le omejena naročila za mesece in vedo, kako se premikajo po forumih, skupinah, če jih zanima nekaj ali kar koli..ni mogel videti vseh stvari, ki so na voljo prvi dan.
Super pravila proti strupom, fentalinu, orožju in tako naprej. Posodobljen seznam prevarantov.
Trg z varno kodo zanima kakovost in anonimno.
Vse bi lahko bilo vedno boljše v prihodnosti, gotovo nič ni popolno, vendar tukaj ne sme biti ulica na spletu, ampak prijazen kraj, kjer se lahko vsakdo počuti dobro.
BB je na pravi poti!
Opravičujem se za to dolgo sporočilo, upam, da nisem delirant... ;-)
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Različni izdelki, depozitno plačilo, različni načini plačila, varna in zaupna dostava ter dobre poprodajne storitve
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Mislim, da je spremstvo odlično, ne vidim veliko narobe s tem, kar se dogaja tukaj, razen tega, kar sem napisal najprej, skrbi me, da ženske v modrem najdejo pot sem in da jih ne opazijo, ker so to, kar so.. 60 nekaj čudnih kaznivih dejanj naredi človeka upravičeno(<zata beseda)paranoičnega.- confuscious sayz
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Kot možnost ste ponudili "stalna dobava", vendar (in morda sem samo jaz natančen glede uporabljenih besednih zvez) bi bila ustreznejša besedna zveza "stalna dobava", saj kaže na enotno razpoložljivost in kakovost.

Kar zadeva "drugo", menim, da je treba dati prednost čim večjemu nadzoru tako prodajalcev kot strank, če to ne presega zakonskih meja. Tega so se dotaknili tudi številni drugi anketiranci. Priporočila/poroštvo nekoga so dobra, vendar je video kvalifikacija (na primer: uporabniško ime in datum, zapisan skupaj s stavkom, ki ga zahteva upravitelj, prikazan v videoposnetku, na katerem prosilec uporablja izbrano drogo (droge). Na strani prodajalcev je treba uvesti politiko ničelne tolerance do lažnih/nepravilnih opisov izdelkov. Poleg tega, čeprav je to verjetno zelo odvisno od posameznega prodajalca, način naročanja določenih izdelkov v večjih količinah in ne v večjih količinah majhnih ponudb.

Druga možnost zame je vključitev dodatnih preverjenih prodajalcev iz ZDA, najbolje z možnostjo regionalnega zastopanja. Poleg tega bi rad videl trenutne rezultate laboratorijskih testov (GCMS) za izdelke, ki jih ponuja kateri koli prodajalec.

Nazadnje, in to je verjetno že nekje objavljeno, čeprav ga še nisem našel, seznam zahtev, ki jih mora izpolnjevati uporabnik, če želi pridobiti dovoljenje, da postane prodajalec.

Zadnja stvar, ki jo bom povedal, je moje mnenje: To spletno mesto in načela, na katerih je bilo ustanovljeno, neizmerno spoštujem. Ali bi bilo mogoče nekatere preproste stvari prilagoditi, da bi izboljšali izkušnjo stranke? Zagotovo. Že vključitev tretje osebe, ki zadrži plačilo transakcije v depozitu do prejema in zadovoljstva z dobavljenim gradivom, je izjemna. Nadaljujte z odličnim delom! Še naprej si prizadevajte za izboljšave in omogočite strankam, da vplivajo na pozitivne spremembe. To, kar počnete, je impresivno in z veseljem pričakujem, kaj bo prinesla prihodnost!
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
S tem mislim na druge kot očitne, ki so bili že omenjeni.
"Zaupanja vredni prodajalci" bi morali imeti laboratorije, ki bi nekako opravili njihove izdelke, kadar je to primerno.
Brez fent ali zlasti analogov. Ni nujno, da je vsaka izmenjava namenjena kemikalijam za vojne zločine.
Več nadzora nad brisanjem sporočil.
Nekakšen način za shranjevanje popisa izdelkov trgovcev na povezavo v glavni navigacijski vrstici. Ne morem verjeti, kako malo trgov olajša ponavljanje poslov pri malo prodajalcih.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Mislim, da je ena od njih, ki ni na vrhu, stalno preskušanje izdelka. Ljudje, ki kupujejo, želijo vedeti, kaj točno dobivajo.
 
View previous replies…

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Moral bi biti vsaj pogoj za pridobitev statusa zaupanja vrednega prodajalca
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
DEA ali FBI ? :)))))
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Da seveda, zato imajo prodajalci preglede , vi ste iz policijskega teatra zahtevate infirmation o izdelku in prodajalcu osebni način opravljanja njegovih del. To niso vprašanja, ki bi jih ljudje morali vprašati (način, kako je pakiran ali skriti ali morda slabše nekateri ljudje želijo slike laboratorija, ki ga uporabljajo (če uporaba)? Izdelki imajo opis in preglede. ne verjamem, da če imate 10 pregledov, da so stranke neumne in da jim ne verjamete. Absolutno noben prodajalec z izkušnjami ne bo nikoli storil tega, ker nas DEA opazuje, saj se spomnite, ker ne prodajamo Jordanov :)).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Menim, da bi bilo to odlično. Morda bi prodajalcem, ki se strinjajo s testiranjem, podelili značko ali kaj podobnega? Opazil sem, da se veliko stisnjenih tablet prodaja kot pravih. Večina ali adderall bo met na spletu. To je dovolj blizu, vendar ga imenujte, kar je
 
Top