kaj se je zgodilo z vsemi dobavitelji na tem spletnem mestu?

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Pred časom sem našel nitrochemis, ki prodaja 2-bromo-4-metilpropiofenon, ki sem ga želel kupiti, zdaj pa lahko najdem le njegovo objavo, vendar ne morem priti do nje, ker pravi, da ni take strani, in celo vse kategorije z zalogami so izginile, torej je tu konec dobaviteljev ali so nekje, vendar jih ne vidim?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Najlepša hvala, ne vem, zakaj lahko dobim dostop samo prek povezave, vendar se bom s tem sprijaznil
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Kontaktirajte tega kitajskega dobavitelja, Wickr me: offergood
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
frajer, 240 dolarjev za kilogram je preprosto previsoko
 

jhonD

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
bro ne moremo tekmovati s kitajsko stopnjo, lahko si ogledate seznam ...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Cena izdelka je 20-30 dolarjev na kilogram. Kaj je razlog za to ceno?
Ne glede na to, kje se proizvaja, so v Aziji vsi reagenti za sintezo na voljo po nizkih cenah. In postopek sinteze je zelo preprost.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

2-bromo-4-metilpropiofenon za 20-30 dolarjev? Zelo poceni, to je zlata jama!

Kako ga pošiljajo? 4-metilpropiofenon zelo močno diši, ne želim, da bi me uvrstili na seznam tajnih kemikov.
Ampak prekleto, hočem ga.
Kako ga izdelujejo, po kateri poti je precenjen (oba, 2-bromo in navadni keton)?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Veleprodajne cene za 4-MP 20-30 dolarjev za 1 kg. Pri pakiranju v železne sode po 25 kg ni nobenega vonja. Pri bromiranju se dobi več 2-bromo-4-metilpropiofenona, kot je bilo naloženega 4-MP, stroški broma in topila pa niso visoki, zato so stroški sinteze 2-bromo-4-metilpropiofenona tako nizki. Visoke cene dobaviteljev kažejo le na to, da ti ljudje kupujejo blago in želijo zaslužiti s posebno uporabo tega reagenta. Dobra cena zanj je 100-150 dolarjev na kg, če ga kupite od 10 kg.
 
Top