Kaj je 2-feniletilamin hidroklorid CAS 156-28-5

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ali se je kdo ukvarjal s tem?

Nekdo mi pravi, da je to močan efedrin in da se bo reduciral v D-meth na enak način kot efedrin?

Ne najdem nobenih informacij o tem

HEU5hSWB7w
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vsi si želimo, da bi bilo to res, vendar niti eno niti drugo ni res. 2-pea, znan tudi kot b-fenilantilamin, je naravno prisoten kataholaminski nevrotransmiter, ki ga najdemo v možganih. Je močno zdravilo, vendar preživi le približno 30 sekund, preden ga MAO-B razgradi. Če ga zaužijete, sploh ne doseže možganov, saj je v črevesju veliko monoaminooksidaze. Ljudje so poskusili vzeti toliko, da so izčrpali mao, in to je mogoče storiti z nekaj grami b-rahlja.
To je ogrodje, iz katerega je narejenih toliko drog, fenol z ogljikovo verigo. met, amfetamin, vsi halucinageni v PhIKaL ( kar je kratica za fenilentilamin, ki sem ga poznal in imel rad), kationoni, antidepresivi. Gore zdravil so substituirani feniletilamini. Strukturno JE le nekaj molekul drugačen od amfetamina. Te molekule so težke, da bi z njimi kar koli naredili. Na fenilnem obroču je nekaj, hidroksi? Tega še nisem videl odstraniti z uničenjem molekule. Iz njega lahko naredite analog fentanila. Ničesar drugega nisem našel, vendar je to sveti gral amaterskih kemikov in je omenjen v več dokumentih iz let 1915-1920, vendar ga nisem mogel najti in 100 ljudi pred mano tudi ne.
Alfa-fenilantilamin, s katerim se da nekaj narediti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ni treba posebej poudarjati, da sem o tem veliko razmišljal. Spomnim se, da sem bral stvari, ki so namigovale, da bi to lahko storila elementarni cink in pihanje plinastega b-raha nad neverjetno vročim cinkom. To je poimenovana reakcija, vendar nikoli nisem videl nobenega dokaza, da bi delovala posebej na feniletilamin
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Zahvaljujemo se vam za informacije, gospod Buchner 👍
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Obstaja pot, b-pea ->fenijacetna kislina -->fenilaceton (p-2-p), potem na ta način obstaja pot. Ko po letu dni ponovno preučujem to zamisel, se spet sprašujem, zakaj je ne bi mogli samo halogenirati.🤔🤔🤔 ljudje so se obnašali, kot da to ne bi delovalo, vendar sem videl, da to deluje pri kationonih...

To sem napisal včeraj in pozabil pritisniti na gumb pošlji. To bom ponovno preučil. Zagotovo bi bilo enostavno, saj ga prodajajo na GNC in 10 0ther mestih
 
Top