Post Delivery Kateri je najbolj varen način dostave po pošti?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Domnevam, da bo večina tukajšnjih prodajalcev poslala tovor samo po pošti.

To je lahko nevarno za kupca, tudi če izključimo, da pošiljka ne bo ujeta (To bi lahko izključili z dobro prikritostjo in isto državo).
Toda: Prodajalec potrebuje naslov (kupca). Vsaj za nekaj časa bi lahko prišel v napačne roke.

Kako je to nevarnost najbolje odpraviti? Kako je mogoče tveganje zmanjšati na najmanjšo možno mero?
 

coontiect

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Osebno vedno uporabljam kapljico, nima smisla tvegati, če je mogoče trdne kapljice dobiti za nekaj sto dolarjev. najel sem tiste majhne skupne pisarniške prostore, ki omogočajo pošto (~ 300 dolarjev na mesec), plačal ljudem za lovljenje (po možnosti naj nekdo, ki mu zaupate, plača nekomu, ki mu zaupa), air bnb-je. Ponarejena osebna izkaznica ali narkoman z osebno izkaznico odpira nešteto možnosti

ne pozabite, da obstajajo ljudje, ki vsak teden iz Kitajske uvozijo na stotine ključev, res glavna stvar je najti solidne prodajalce s solidno prikritostjo




hitro vprašanje, videl sem tvoj komentar v drugi temi n želel vprašati. tako sem slišal iz nekaj kitajskih virov, da je vitually nič a-pvp pošiljajo iz Kitajske te dni zaradi urnika itd. vendar vsi še vedno kadijo "flakka".. kaj torej vsi kadijo? a-pihp? prav tako, kakšna je razlika med belo in bež barvo? veliko ljudi sploh ne kupuje več belega sranja... in zdaj vsi govorijo o "pekingu" (da se ne zamenjuje z bež barvo LOL). kakšen vpogled?


hvala
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Poznam samo a-pihp, zato ne morem primerjati. V nekaterih delih sveta je še vedno zakonit, vprašanje je, kako dolgo... Ima kdo kaj pojma o htis?

Rad bi ga primerjal z a-pvp in a-php v svojem laboratoriju, seveda v znanstvene namene.
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ni razlike ) Zaključek obeh je enak ) Paranoidni 99lvl )
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
To je tako, kot da bi našli razliko med strupom za podgane in strupom za ščurke.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha, to je prekleto dobra analogija
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kapljice so možnost. Edina težava je, kako široka je baza strank na DN. Ne vidim druge možnosti, razen če želimo ustvariti lastno poštno storitev
 

Klaplong

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Ja, vendar se morate še vedno ukvarjati s kostumi, kar je glavna težava vseh nas. Če pridejo z rentgenom ali psom si 99 % fuck't dober kolega me dela za costums s psom vedno ga najdejo, če je kaj. Kako dobro je tvoje prikrivanje je pasji nos, ki ga ne prevaraš.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Glede psov sem slišal mešane stvari. Poleg tega veste le, kaj pes najde, ne pa tudi, kaj spregleda. Ne razumite me narobe, stavim, da pes večkrat pravilno ugotovi. Meixanski karteli morajo imeti svojo metodo. Morda je to res dobra vaba, na katero lahko pes naleti, ali kaj podobnega. Prepričan sem, da ima nekdo tukaj ideje.
 
Top