Kaj je rožnati amfetamin? Kakovostna oznaka ali onesnažen izdelek?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
V zadnjem času rožnati amfetamin postaja priljubljen in se pojavlja na trgih darknetov. Nekatere spletne strani tržnic ali trgovin ga razglašajo za "novo formulo izdelka", "izboljšano hitrost", "amfetamin nove generacije", vendar poznamo resnico.

LHmac8psT4
JPF0lSHgiu

Rožnati amfetamin v prahu

Farmacevtske soli amfetaminijevega sulfata ali fosfatne soli so popolnoma beli praški brez kakršnega koli odtenka. Vse barve amfetamina so posledica primesi ali onesnaževalcev. Zapomnite si to, ko vam bo kakšen ne najbolj pošten prodajalec pel pravljice o neverjetni kakovosti svojega rožnatega (ali druge barve) amfetamina. Ta onesnaževala so snovi, ki so nastale zaradi napak pri sintezi ali stranskih reakcij med sintezo amfetamina. Večino od njih je mogoče zlahka odstraniti s kislinsko-bazično ekstrakcijo in pranjem, vendar ti postopki povzročijo izgubo mase izdelka. Ali razumete, zakaj nekateri proizvajalci in prodajalci razmišljajo o teh izgubah? Izguba mase pomeni izgubo denarja. Obstaja marketinški trik, ki jim omogoča, da te izgube spremenijo v koristi. Navedite "nova formula izdelka" in tako naprej (glejte zgoraj). Velika večina potrošnikov amfetamina ne pozna sinteze amfetamina in njenih značilnosti.

RHLF4i7KJV
ABS5tF9sZ2

Amfetaminov sulfat in fosfat farmacevtske kakovosti

Ravno rožnata barva amfetamina se pojavi zaradi prevelikega zakisanja v zadnji fazi sinteze. Ko dobimo prosto bazo amfetamina, jo je treba zakisati z žveplovo ali fosforno kislino. Ta faza sinteze ne odpušča napak. Če kemik dodaja preveč kisline, bo imel izdelek rožnat odtenek in pekoč učinek v nosu. Če kemik dodaja premalo kisline, bo izdelek imel rumeni odtenek. d


Zdaj veste več o rožnatem amfetaminu in zdaj boste zaupali cunamijam in njihovim privlačnim oglasom o "neverjetni moči nove formule rožnatega amfetamina"
.



 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ko sem bil v najstniških letih, so to rožnato onesnaženo snov prodajali kot rožnati šampanjec. Še pred kratkim me je poklicala soseda, ki ga vsakodnevno uporablja, da bi mi pokazala, kaj je dobila v roke. Ko sem ji skušal razložiti, zakaj je rožnata, se je pravzaprav razjezila name, ker je ta snov "ognjena", bolj kot veš!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Po mojem mnenju sta to trženje in oglaševanje.
 
Top