Kakšna je dejanska sestava?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Hja, iskala sem naokoli ( ja, poskusila sem z iskalnikom) in s težavo ugotavljam, kaj ti RC pravzaprav so. Rad bi poskusil z nekaterimi od njih, vendar nikakor ne bom vzel nečesa, če nimam pojma, kaj to je.

KU crystal Spomnim se, da je nekdo rekel, da je derivat katinona, da je beta keton?

EKU crystal, etil-keto amfetamin?

8clad?🤔🤔 Če ima 8 nečesa, je to verjetno oktan heptan ali nonan... hmm. Ne vem, nisem se domislil ničesar pametnega ali smešnega. 😕
Če veste, kaj so ti ali kateri koli drugi s skrivnostnimi sračjimi imeni, pomagajte honky out.
To sem objavil v analitični kemiji, ker to poskušam narediti, analizirati, katere kemikalije so to. Premaknite ga, ubijte ga, nagajte me, karkoli že morate storiti. Upam, da ste cenili mojo besedno solato 🥗
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
107
Points
28
RC kemikalije je bilo veliko oblika Kitajska zdaj je sranje nič posebnega
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Prav zdaj. Mislim, da je še vedno mogoče najti čarobne molekule, vendar to ne bodo feniletilamini, catcholamini, katinoni ali triptamini. Ti so se izčrpali in tu so še ta analogna dejanja z drogami. Preučiti moramo druge droge. Zanima me, kaj bi lahko naredil substituirani atropin? Harmalin je videti obetaven, beta-karbolini po mojem vedenju še niso bili raziskani
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
zamenjave fenilnih obročev z biciklo[1.1.1]pentanom
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Zamenjujejo heksan s pentanom? 🤔 Kako zanimiva zamisel. Ste videli mojo risbo o kokafetaminu? Toda veste, da heksan ni fenol. Cikloheksan ni fenol, celo benzen ni fenol, zato, da bo jasno, ZAMENJUJO CIKLOPENTANOLE? To je divje 😜
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
"Zamenjava osrednjega, para-substituiranega fluorofenilnega obroča v inhibitorju γ-sekretase 1 (BMS-708,163 ) z motivom biklo[1.1.1.1]pentana je privedla do odkritja spojine 3, ekvipotentnega inhibitorja encima z znatno izboljšano pasivno prepustnostjo in vodno topnostjo. Spremenjene biofarmacevtske lastnosti spojine 3 so se odrazile v odličnih lastnostih peroralne absorpcije (∼4-kratne ↑ vrednosti Cmaxin AUC glede na 1) na mišjem modelu inhibicije γ-sekretase. Poleg tega študije SAR za druge fluorofenilne nadomestke kažejo na notranje prednosti biciklo[1.1.1]pentanskega dela pred običajnimi nadomestki fenilnega obroča glede doseganja optimalnega razmerja lastnosti (npr. zaviranje γ-sekretase, vodna topnost/prepustnost, presnovna stabilnost in vitro). Na splošno to delo razširja področje uporabe [1.1.1]-ciklikula, ki presega zgolj "distančno" enoto, in predstavlja prepričljive argumente za njegovo širšo uporabo kot nadomestek fenilne skupine v scenarijih, kjer število aromatskih obročev vpliva na fizikalno-kemijske parametre in splošno podobnost zdravila."

V farmacevtski industriji v zadnjem času to poskušajo z mnogimi zdravili. Ne razumem, zakaj se kitajski kemiki ne bi vkrcali na ta način.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Upam, da ste razumeli, da sem samo bedak od sranja. V resnici ne mislim, da imam znanje na področju kemije. Trdo sem se učil, dve noči sem bedel in bral učbenike za patente, poskušal sem preganjati vsako stvar, ki sem jo prebral in je ne poznam, tretji dan pa sem dolgo spal 😴. Pred enim letom o kemiji nisem vedel nič koristnega. Poznal sem imena nekaj predhodnikov in nekaj reakcij, zdaj pa se trudim, da bi izračunal entalpijo neke nove reakcije, za katero ni nobenih podatkov, tako da ... Potiskal se bom, dokler mi ne bo uspelo.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Obstaja veliko tarč za receptorje zdravil, ki se ne opirajo na klasične (adrenalin, seratonin, dopamin, GABA). nAChR in muskarinski, gabapentinoidi, receptorji ghb, KvLQT2, encimske interference.

 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Tudi jaz. Smo vzorčili svoj lastni izdelek, kajne?
 
Top