Question Kateri je najboljši način kemijske sinteze MDMA za komercialne namene na evropskem trgu?

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Potrebujem enake informacije, vendar sem do zdaj prejel naslednje informacije.

Najboljši varni način je vzeti PMK (prah ali vosek) CAS: 28578-16-7 in ga hidrolizirati za izdelavo MDP2P (cas: 4676-39-5)

Na ta način sem spremenil PMK etilglikidat v prahu CAS 28578-16-7 v PMK olje (MDP2P; cas 4676-39-5).

PMK etilglikidat v prahu CAS 28578-16-7 1 kg.
naoh 240g fermentirano v H2O 1400ml vlijemo pmk etilglicerid CAS 28578-16-7
v NaOH+H2O refluks 80C 1h. Po 1 uri ohladite na sobno temperaturo.

Mešanici vseh sestavin v bučki z okroglim dnom na ledu dodamo 728 ml 33% HCL. Z dodajanjem vsega HCL refluksa 80C 1h.
Po 1 uri ohladite na sobno temperaturo.

Ločite plast vode, plast olja naj ostane na dnu.

soda bikarbona 200 g + H2O 2000 ml
Plast olja prelijte v mešanico 200 g sode bikarbone + 2000 ml H2O.
Mešajte z mešanjem 6-10 minut, nato prenehajte.

Ločite plast vode, plast olja naj ostane na dnu.

V vodno plast dodajte 1 liter dcm za ekstrakcijo olja.
Olje, ekstrahirano z dcm iz vodne plasti, se zmeša s plastjo olja.
in posušimo z brezvodnim natrijevim sulfatom.
V čaši izparimo DCM.

Prejeto olje PMK (MDP2P; cas 4676-39-5) 550 g PMK etilglicidat v prahu CAS 28578-16-7 1 kg.

Prvi korak pretvorbe pmk v mpdp2p.....

e in naoh bikarbonatne raztopine bodo pokazali, kako narediti 35-odstotno raztopino

1 kg pmk dobro ekstrahiran iz več kot 500 ml mdp2p.... odvisno od tega, koliko še ekstrahirate z dcm

ta korak pretvorbe pmk v mdp2p bo imel trenutek, ko boste morali pustiti steklenico pri 0 stopinjah .... to boste naredili z ledeno kopeljo okoli kozarca .... v opisu sinteze vam bom poslal več podrobnosti...
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Predvidevam, da obstajajo poročila, ki jih je izdala Nizozemska ali nekdo tam, ki se ukvarja s tem. Slišal sem, da so katalizatorji leuckart in katalizatorji iz plemenitih kovin način, kako to počnejo veliki psi.
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Ko želite vedeti na nizozemski način (hladna različica) dm me ☺️
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
yes hi work with platinum ... 1 kg na 1 ton pmk
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ali je to platina na ogljiku? Koliko odstotkov?
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Kako velika je vaša naprava za hidrogeniranje? Ali uporabljate stresalnik ali samo mešate?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
kaj za vraga je katalizator pri hidrogeniranju, iskal sem informacije, vendar še vedno ne razumem, ali je to kemični izdelek, ki pospešuje kemični proces?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Prav to je namreč katalizator. Brez kovine, kot sta paladij ali platina, ne boste hidrogenirali nobenega PMK, izdelali nobenega mdma
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Poslal sem napačen odgovor Žal mi je.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Katalitično hidrogeniranje bo pretirano zapleteno in se ga ne boste naučili kar od rok ali zlahka. Ne razumem, kako je lahko to tako priljubljena reakcija v velikih laboratorijih

Uporabite redukcijo NaBH4, posebna oprema ni potrebna. Večina kupuje stvari, kot je CAS: 28578-16-7, in jih dokaj enostavno spremeni v PMK. Potrebovali boste opremo za vakuumsko destilacijo. Kar zadeva dejansko proizvodnjo MDMA, boste potrebovali metilamin v alkoholu ali metilamin HCl. Nato bi našli način, kako ju zmešati v metanolu, pri čemer bi ohranili nizko tvorbo vode, ki bi jo absorbiral silikagel ali drugačna metoda. Nato preprosto dodate NaBH4, ki je v prahu, v reakcijo med mešanjem. To storite v približno 8 delih in poskrbite, da ostane hladno. Ko je reakcija končana, jo pogasite z malo kisline ali veliko količino vode.

Vaš MDMA je prisoten kot olje, zato se morate odločiti, ali boste vse prelili z vodo, da metanol ne bo več raztapljal MDMA. Nato ga ekstrahirate s toluenom. Ali pa reakcijo destilirate in olje MDMA destilirate v vakuumu.

To vam bo dalo idejo o najbolj enostavnem načinu.
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
PMK itd dobavitelj surovin, ta serija je naš glavni izdelek
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Osebno SWiM v večjem obsegu raje uporablja metanolni metilamin (uplinjen v MeOH) + NaBH4 iz MD-P2P. V manjšem obsegu pa je Al/Hg z nitrometanom (namesto neposredne uporabe metilamina!) resnično čista in enostavna pot od ketona do sekundarnega amina. Pri obeh metodah so izkoristki zelo dobri.

Lep pozdrav,
Ali
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Imo, leuckart je najboljši za velike obsege. Na vsakem uradnem dokumentu o nezakoniti proizvodnji drog je vedno omenjen leucukar.

Enostaven za povečanje obsega, enostavne sestavine (amonijev karbonat in mravljinčna kislina).
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Pravzaprav se za večkilogramske serije ne bi odločil za Leuckartovo reakcijo. Za pol kilograma jo vidim delujočo, vendar je v industrijskem merilu verjetno najbolje uporabiti NaBH4 ali LAH, ki mu sledi Al/Hg. Morda se motim, vendar je NaBH4/metilamin v metanolu verjetno najboljša pot za industrijsko proizvodnjo od vseh sintez, s katerimi ima SWiM osebne izkušnje.

Lep pozdrav,
Ali
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Prepričan sem, da nizozemski laboratoriji za droge uporabljajo leukart v ogromnih, večkilogramskih serijah. Da, je neučinkovita in daje majhne donose, vendar je preprosta, reagenti pa so poceni in jih je lahko dobiti. Mravljinčno kislino in amonijev karbonat je mogoče zlahka dobiti, poleg tega pa se lahko nadomesti z metilaminom, ki ga lahko dobijo, zato je zelo priljubljen.

Vse to temelji na poročilih iz EU.
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Da, nedvomno gre za spodobno reakcijo. SWiM jo je pred časom izvedel z amonijevim formatom, vendar domnevam, da je šlo le za tiskarsko napako glede karbonata. Donosi so dejansko precej spodobni, le mislim, da obstajajo boljši načini za multikilo. Leuckartovo napravo bi uvrstil nekje vmes.

Podjetje SWiM je pred tem opravilo nekaj svetovanj v tujini za mrežo, ki se ukvarja z rednimi amfetamini, in dejansko so v velikem obsegu proizvajali Al/Hg neposredno iz P2NP, kar morda ni idealno, vendar je delovalo in proizvodnja je bila zelo hitra. Zato mislim, da je z dovolj prilagoditvami vse mogoče. :)
 
Top