Kateri je najhitrejši način za sušenje amfetaminske paste?

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Pozdravljeni, BB,

V zadnjem času proizvajamo stalne serije hitre paste in želimo del te paste posušiti, saj so morda nekatere stranke, ki imajo raje suh izdelek kot pa v obliki paste.

Imam prijatelja, ki ima vakuumski eksikator, in slišal sem, da ga je mogoče uporabiti za sušenje speed paste. Ali kdo ve, koliko časa bo to trajalo.

Ali obstaja kakšna hitrejša alternativa.

Hvala vsem, ki bodo to prebrali in odgovorili.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Morda dehidrator za hrano/izdelovalnik žgancev? Imam majhnega proizvajalca Nesco, ki ga uporabljam za sušenje gob in sem ga dobil v trgovini z gospodinjskimi aparati za 40-50 dolarjev? Z njim ne boste mogli naenkrat posušiti velike količine, vendar bi lahko po mojem mnenju v nekaj urah naredili kilogram ali dva paste. V bistvu gre za razvlaževalnik zraka, ki piha suh zrak v majhen zaprt prostor, temperaturo pa lahko uravnavate od ~90F do 140F. Prah amfibridov začne sesati vlago iz zraka, ko doseže določeno temperaturo, tako da ga ne morete preprosto razporediti na pladenj in nanj usmeriti ventilatorja. Če ste sušili s to metodo in jo vakuumsko zaprli, bi to delovalo popolnoma, mislim, da..

Uporabljam ga za vse vrste stvari, sušenje trave in gob itd., zmanjševanje raztopin, občutljivih na toploto, izhlapevanje topil ali drugih tekočin, kristalizacijo itd., tako da tako ali tako ni strašna naložba.
Bodite previdni,
o7
 
Top