Kakšno je vaše trenutno stanje na področju nabave reagentov?

What is your current situation with the reagents procurement?

  • Not synthesizing

  • Looking for suppliers

  • Order from China

  • Buy in the darknet

  • Have my own supply chains


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Za vsako sintezo so potrebni kemijski reagenti. Najpotrebnejše snovi za naše namene so nadzorovane.
Številni laboratoriji se med nakupi znajdejo na področju vpogleda organov pregona, zato mora vsak podzemni kemik strogo načrtovati svoje zaloge na podlagi glavnega merila - varnosti.
Velika večina dobaviteljev sodeluje le s pravnimi osebami, s čimer je izključena celo možnost prodaje posameznikom s sumljivimi nameni.
Kakšne so možnosti za nakup reagentov v tako težkih razmerah?

Najprej je treba zahtevane snovi razdeliti na sumljive in varne.

Varni reagenti so snovi, ki se uporabljajo povsod za različne namene in niso uvrščene na noben omejevalni seznam. To so na primer alkalije, alkoholi, nekatere kisline, kovine, nekatera topila.

Sumljivi reagenti so vključeni na omejevalne sezname ali pa so zabeleženi kot predhodniki za sintezo drog. Primeri takih snovi: nitroetan, fenilnitropropen, 4'-metilpropiofenon, fenilaceton, safrol, piperonal, ergotamin, aceton, klorovodikova in žveplova kislina.

Varne reagente je mogoče najti v lekarnah in trgovinah s kemikalijami in strojno opremo. Veliki laboratoriji lahko take reagente kupujejo prek navideznih podjetij v velikih količinah, ne da bi vzbudili sum.

S sumljivimi reagenti je vse veliko bolj zapleteno. Za rešitev tega problema lahko uporabite različne pristope.

1. Pridobivanje sumljivih reagentov iz varnih. Na primer koncentracijo žveplove kisline iz tekočine za akumulatorje. Destilacija acetona za barve. Ekstrakcija ergotamena iz zdravil. Sinteza nitroetana iz varnih reagentov.
2. Naročilo takih snovi iz Kitajske. Pri tej možnosti lahko pride do težav pri carinjenju tovora.
3. Nakup v darknetu. Seznam BB predstavlja prodajalce predhodnih sestavin.
4. Uporaba navideznih podjetij za enkratne posle. Ta pristop je najtežji in ga lahko uporabljajo le veliki laboratoriji.
5. Zaposlite se ali poiščite stike v podjetju, ki ima dostop do reagentov.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
zelo informativno. mislil sem, da sem o tem dovolj razmišljal, pred tem. nisem se zavedal, da je nekaj od tega, kar sem kupil, morda sumljivo. mislim, da bom spremenil svoj'''mo'' tukaj in preživel več časa na forumu, kot pa čas, ko sem kemijo iz internetnih virov. to sem storil samo zato, ker moram razviti močno osnovno podlago zaradi zagotovljene varnosti. varnost je večstranska. zgrešil sem bistvo vaje....hvala za informacije.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Sem v ZDA. Pred približno enim letom sem se odločil, da se potopim v temni splet. Preden sem pravzaprav našel Breaking Bad, sem najel sobo v hiši (klet), ki je kar klicala po "tajnem laboratoriju"!
Večino reagentov sem dobil z naročilom na ebayu ali lab alleyu. Najbolj vprašljivi so bili od tujih dobaviteljev kemikalij, ki se oglašujejo na ebayu. PCl5, benzaldehid in 4-metil-2,5-dimetoksibenzaldehid (predhodnik za 2C-D in DOM (STP)).

Toda ZDAJ, ko je veliko na voljo na tej spletni strani, sem naročil dve kemikaliji. Prvo je bilo za kilogram metilamin HCl iz nitrohemisa. Nikoli ni prišel, vendar spet nisem uporabil Escrow.

Drugo naročilo je bilo za predhodne sestavine za 4-mmc, amfetamin in metamfetamin. Za drugega dobavitelja, katerega ugled je bil dokazan tukaj. Najprej se je pritoževal zaradi sumljivega pošiljanja, s katerim se v zadnjem času sooča moja država. Ker sem se že veselil, da bom začel s temi sintetizatorji, sem mu rekel, da se bom odpovedal Escrowu.

Naročil sem (precej majhno naročilo - 5 kosov, ki so skupaj tehtali ~4 kg) 19. januarja. Pošiljka je bila dokaj hitro poslana prek USPS (US Postal Service) in poslana mi je bila številka za sledenje. Še nikoli nisem naročil ničesar iz Evrope, kaj šele iz Poljske. Zadnja aktivnost je bila opažena 31. januarja. Približno 7. 2. 2023 se je stran za sledenje spremenila v tole: (glejte priloženo .).

Od 2. 7. 2023 ni bilo nobene spremembe.

Minilo je že 6 tednov. Ali je to značilno za naročila iz Eu v ZDA?

Je kdo iz ZDA in je naročil kemikalije iz Evrope? Super bi bilo, če bi lahko začeli nit, ki bi bila sestavljena iz tega, kako so potekala naročila za proizvajalce iz različnih držav, ki naročajo pri različnih dobaviteljih.
 

Attachments

  • va0hRdKLPZ.JPG
    va0hRdKLPZ.JPG
    75.9 KB · Views: 499

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Morda česa ne razumem... Morda mi lahko razložite, kako zavrnitev depozita vpliva na hitrost dostave?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
V ZDA je po mojem mnenju najbolje, da prevod naročite v Kanadi. Z vami bom delil svoj kontakt:
Po potrebi bodo za vas pripeljali naročilo iz Evrope ali Kitajske in ga že poslali v vaše mesto na hitrejši način. Kolikor mi je znano, med ZDA in Kanado obstaja preprosta carinska služba.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Pravzaprav mi zaradi tega ni hotel poslati pošiljke.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Je zavrnil pošiljanje v ZDA zaradi depozita ali je samo zavrnil pošiljanje v ZDA?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, o kom govorite?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Po ImOutAlso
06 Mar #7
plancklongHe je zavrnil pošiljanje v ZDA zaradi depozita ali je samo zavrnil pošiljanje v ZDA?

Dejal je, da je zaradi trenutnega ozkega grla v dobavi trajalo neprimerno dlje, da so stranke iz ZDA dobile pošiljke, in da je bila praznična sezona. Nisem začutil, da bi imel težave s skrbništvom, le da bi bil njegov denar tako dolgo vezan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Za klorofenil magnezijev bromid sem dobil dober denar :D
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
u lahko naročite pri meni prek escrow in pošiljam v ZDA
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Svoj oglas oblikujte v skladu s pravili foruma BB na BB Marketu ali Seznamu in prenehajte s spamom tukaj, da se izognete prepovedi.
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
I will behappy
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
FYI ... naročil sem nekaj natrijevega hipofosfita iz Poljske in videti je bilo, kot da je bil večno zadržan na carini v New Yorku, vendar je na koncu prišel brez težav.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Imam podjetje. Podjetje mi omogoča odpiranje računov pri velikih dobaviteljih kemikalij, poleg tega pa mi v smešni vrzeli omogoča posedovanje in nakup predhodnih sestavin za eksplozive in strupov brez dovoljenja. Imam plačljivo pošiljanje pošte, tako da nimam stalnega naslova. Računi dobaviteljev kemikalij so v drugi evropski državi, zato je manj verjetno, da bi se preveč poglobili v karkoli v drugi državi. Če pri domačem dobavitelju kupite preveč acetona, vas bodo o tem obvestili. Če kupite preveč od tujega dobavitelja, vas bodo samo "takoj, ko to zapusti državo, to ni več naš problem".

Večino stvari kupujem pri domačih dobaviteljih za ljubiteljske in "industrijske" namene. Moj borohidrid je naročen na moj dom samo v imenu mojega podjetja, da lahko zahtevam vračilo DDV, saj bi ga tako ali tako poslali fizični osebi.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Ta nit je obujala spomine. Vau, kako so se stvari spremenile...
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Pozdravljeni vsi!

Ali je torej kdo naročil pri katerem koli od prodajalcev na trgu z dobrimi rezultati?
 

Brumer.com

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
9
Reaction score
17
Points
3
Pozdravljeni vsi! 🙌

Če iščete zanesljivega dobavitelja kemikalij, ki jih je težko najti, je Brumer prava izbira. Brumer je zanesljiv dobavitelj.
Nitroetan, metilamin, benzaldehid, metilpropiofenon, 2-bromo-4-metilpropiofenon, 2-jodo-4-metilpropiofenon so že na voljo. Dostava po vsem svetu! prilagodljivi plačilni pogoji, varna dostava. Upoštevamo želje kupcev in ponujamo celo popuste!
Ponudil vam bom najboljšo ponudbo. Pišite mi
 
Top