Question Kaj narediti, kaj narediti (s to kemijo)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
X6j4JrvpmK
To je vaš oče, na stotine stvari, b feniletilamin (2-feniletilamin) Bil sem v trgovini s prehranskimi dopolnili in to videl ter ga kupil s kolenskim odzivom, ker sem imel denar in tega ne bi smeli prodajati, kolikor vem. Vso noč sem bil pokonci, ko sem se zlomil in poskušal najti nekaj dobrega, kar bi lahko naredil iz tega. Prebral sem zgodbe o alfa metilaciji s formaldehidom, folkloro o katalizatorju iz ceseja. Videl sem dejanski zapis, ki bi naredil nekakšen analog fentanila.... Vendar nisem dovolj izkušen, da bi napisal svoj postopek iz 0. Zanima me, da grem hitreje, vendar ne " dvigujem vibracije" v stilu Phikal. Poleg tega, če bi se lahko izognil retro sintezi, bi to raje storil. Če moram, moram, vendar ne vem, kako, sam. Me lahko kdo usmeri v dobro smer? Ne bom vas prosil, da me držite za roko, sam bom opravil delo in matematiko. Samo nisem našel dobrega mesta, kjer bi lahko s tem skočil. Verjetno bi se moral takoj lotiti patentov za obdobje 1900-1930.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
I dont no za 100 % uporabljate to namesto metilamin v sintetizatorjih p2p snd its suppose to gibe you dmeth. Namesto racemic si oglejte to na redditu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Sem skeptičen. To morda drži za 1-fenilantilamin, vendar gre za 2-fenilantilamin. Od te objave sem prebral nekaj načinov za njegovo metilacijo do nekaterih zanimivih kemikalij, vendar tega še nisem preizkusil. Dimetilfeniletilamin se sliši kot met, vendar je v resnici nekaj vrst sranja. Prehajam na svoj najnovejši pijanski nakup, kaj naj naredim s to proprionsko kislino? Videl sem zelo vključene poti do propriofenona, 4-metilpropriofenona, efedrona in efedrina ... zaenkrat
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Lahko izvedete reduktivno aminizacijo, vendar bo produkt amfetamin, razcep je na dušiku.
Proprionska kislina železova II sol ali kalcijeva sol + sol benzojeve kisline -> suha destilacija -> propiofenon
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
No No, hvala za namig, amfetamin v metamfetamin je dobro znana reakcija alkilacije. Mislim, da sta samo v arhivu za rodij dve poti
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Čeprav se večinoma imenuje "formiljenje", je to le reduktivna aminizacija formaldehida, ki jo je najbolje opraviti s paraformaldehidom, s katerim je veliko bolje ravnati in ki pomaga proti pretiranemu akiljanju v terciarni amin.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Nihče me ni učil kemije, zato lahko rečem halogeniranje ali kloriranje, lahko rečem alkiliranje ali metiliranje. Vem, kaj to pomeni, le izrazov ne uporabljam pravilno. Ali gre za fenil ali aromatski benzenol? Vse to se mi zdi kot morska pena.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Še ena posodobitev, kingdraw, ki je na voljo v trgovini z aplikacijami, omogoča retrosintezo ( in napovedovanje sinteze s stranskimi reakcijami), verjetno je za 10 % lažja od pisanja reakcije 😀, saj jo morate prevarati, da ne bi mislili, da izdelujete zdravila
 
Top