Kaj dobite iz svojega umazanega acetona?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Večinoma uporabljam aceton 99,9-odstotne čistosti iz kemične trgovine.

Vseh običajnih izdelkov ni več, surovine za novo serijo pa še niso prispele, zato sem imel nekaj prostega časa in nisem imel kaj početi.

Zato sem zbral umazan aceton, ki sem ga imel v zamrzovalniku, v količini 2 l in ga uparil. Večinoma je bil to aceton, ki je bil uporabljen za pranje kristalov MDMA, vendar je bila določena količina (relativno majhna količina, morda 15-20 %) po kisanju s 37 % HCl v acetonu, ki mi je zelo všeč.

Izhlapevanje je potekalo na grelni plošči v čaši s prostornino 1 l, nato pa je bilo v nekaj korakih dodanih nekaj dodatnih količin. Končno izparevanje je bilo opravljeno v čaši s prostornino 100 ml. Temperature v čaši nisem nadzoroval, samo temperaturo površine plošče sem nastavil na 150C. Celoten postopek ni trajal dolgo, morda eno uro intenzivnega vrenja.

Ko je vonj po acetonu izginil, sem dobil majhno količino sranje črne goste tekočine, ki sem jo zmešal z majhno količino vode in dal za eno uro v zamrzovalnik.

Nato sem dodal NaOH za ekstrakcijo baze. Zgornja plast, precej umazana in črna, je bila ločena na lijaku, njena teža je bila natanko 25 gr, kar ni slabo za 2 l acetona.

Nato smo v lijak z zgornjo plastjo dodali NaCl in destilirano vodo ter ju še nekaj časa hranili v zamrzovalniku. Izdelek se spere s p.etrom. Po izhlapevanju sem dobil 15 gr precej čistega FB.

FB smo zakisali v zamrznjenem acetonu in ga po 12 urah filtrirali. Iztržek je bil 16,8 gr v primerjavi z izračunanimi 17,8 gr.

Sol sem ponovno kristaliziral v vročem IPA v zaprti PP čaši na vodni kopeli - temperaturo vodne kopeli je zelo enostavno nadzorovati. Začetna temperatura je bila 65 C, masni delež 1 gr : 2,86 gr (ali 3,6 ml pri RT). Ker nimam programirljive kuhalne plošče, sem moral to narediti ročno, tako da sem vsakih 30 minut znižal temperaturo za 2C.

Ko je bila dosežena temperatura RT, sem zaprto čašo skupaj s posodo z vodo (za zmanjšanje hitrosti ohlajanja) za 6 ur postavil v običajen hladilnik, nato pa sem jo za nekaj ur prestavil v zamrzovalnik.

Tako smo dobili 15,2 gr precej čistih kristalov. Toda povprečna velikost kristalov me ni navdušila. Še vedno je majhna, od 1x1 do 2x3 mm. Verjetno je ponovna kristalizacija s koraki 2C na 30 minut še vedno prehitra, mislim, da moram kupiti programabilno ploščo in enako izvajati z 1 ali 2C na 1 uro.

EyZGW286CU
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tokrat sem recikliral še eno serijo umazanega acetona. Vso tekočino po kisanju, pranju, ostanke po kristalizaciji v vodi in tako naprej z običajnim PH=2 sem zbral in segrel na 130C.

Na tej točki je bila snov v čaši videti popolnoma črna in posrana. Običajna teža - 40 gr.
Snov je bila vržena v zamrznjeni aceton s prostornino x10 prostornine snovi in nekaj časa shranjena v zamrzovalniku.

Aceton je bil po kristalizaciji videti kot konjak.

Danes sem ga filtriral in dobil 35 gr rjavega sladkorja. Seveda takšen izdelek ni namenjen za uživanje: na nek način ga je treba prečistiti.

Verjetno ga bom poskusil nekajkrat ponovno kristalizirati z IPA ali z ABE, nisem se še odločil.

RJ97SUvwfG
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ne vem, vendar bom videl v bližnji prihodnosti. Moji prvi dve seriji sta bili z nizkim donosom, zato sem načrtoval, da bom flushe in frzen topilo ekstrahiral drugič.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Način, ki bi ga kemik brez rotavap, izvedel tako, da bi izvedel preprosto destilacijo, če je skupna prostornina 2L. Ne gre le za to, da obnovite aceton, ampak tudi za to, da morate ohraniti krotko toploto in, kar je najpomembneje, da se izognete izparevanju 2L acetona v zrak, ki ga dihate, saj veste, da je težava v vročini plošče, ne vem, kakšna je plamenska temperatura acetona, vendar nikoli ne smete izpostavljati hlapov tako vroči površini.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Poznam vse to sranje. Preprosto nimam prostora za več opreme. Morda jeseni, če se preselim na podeželje...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Osredotočil sem se predvsem na izogibanje nevarnosti, sicer pa lahko čašo preprosto pustite nepokrito zunaj na soncu, tudi če vam to vzame čas, imate vsaj eno eksplozijo manj v skrbeh.
 
Top