Question Katera je vaša najljubša tiskovina za tablete?

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni vsi, upam, da se imate dobro. To je moja prva objava tukaj in ne zadnja. Imam preprosto vprašanje, ki pravzaprav ni vprašanje, ampak bolj vprašanje za mnenje. Razložil bom, da od 1years uporabljam svoj obrtniški stiskalnico za tablete za XTC, vendar bom povečal kakovost, zato potrebujem pravo stiskalnico, ali mi lahko podate mnenje o svoji pretekli stiskalnici ali svoji dejanski stiskalnici? To mi bo pomagalo pri izbiri naslednje stiskalnice. Tx Vse in se vidimo kasneje.
 

0000000000

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Pozdravljeni!
Ali ste mislili stroj? ali žig?

če mislite žig, pojdite na vse majhne žige, kot so PP, Punisher
ker potrebujejo manj prahu. prav tako se izogibajte žigom z doziranjem na hrbtni strani.
Izberite nekaj, kar je videti dobro v več barvah.
 

thenuker01

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ali imate slučajno povezavo za nakup, saj nikjer ne najdem, kje jih lahko kupim
 

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1

Hi ! hvala za ur vrnitev, mislim stroj , ampak hvala za žig je bil naslednji korak. če imate kakršno koli vrnitev o stroju za stiskanje tablet, sem odprt.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
ali ima kdo idejo, kaj nizozemski mojstri/qdance crew uporabljajo za izdelavo svojih dvojno obarvanih tablet?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Odločiti se morate za obseg proizvodnje (tablete na uro) in velikost tablet (koliko učinkovine in pomožne snovi). Nato lahko izberete opremo, na Kitajskem je veliko možnosti, naročite lahko po delih.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Za izdelavo te vrste je namenjen rotacijski stroj.

Lahko jih poiščete na Googlu in jih boste našli.

Samo pišite (dvobarvni rotacijski tablični stroj)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ali obstaja kakšna ročna stiskalnica, ki jo je mogoče izdelati doma, ali kakšen način za izdelavo ročne stiskalnice?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Izogibajte se tej zamisli, vsaka ročna konstrukcija nima zadostnega pritiska, vaše tabletke bodo razpadle in se drobile.
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ne razumem vprašanja ... TDP-5 je dovolj ustrezen za podvajanje KAKRŠNE koli tablete. Aktivna in druga(-e) sestavina(-e) imata(-jo) vlogo pri tem, "koliko" stiskanja iz stiskalnice je potrebno za izdelavo zadevne tabletke
brez strahu pred razpadom!!!!!!!!!!!!
 
Top