kje lahko najdem vse kemikalije, ki jih potrebujem za sintezo

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Poskušal sem najti kemikalije/reagente, vendar jih ne morem najti, pregledal sem vse dobavitelje na Kitajskem in v Evropi.
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Združeno kraljestvo, iz katerega sem, in spletna stran z reagenti nima v ponudbi , živosrebrovega nitrata
 

galleta

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kje se pridobiva glikidat PMK?
Ogledal sem si Alibabo in tam je veliko dobaviteljev, vendar ne vem, ali je to najvarnejši način za pridobivanje tovrstnih izdelkov.
Pri katerem dobavitelju običajno zaprosite za tovrstne reagente?
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hvala, to je daleč najboljši forum, na katerem sem kdajkoli bil, vi ste legende
 

uselessdragon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
ali je žveplova kislina na voljo v kateri koli vrsti lahko dostopnih trgovin (tj. v trgovinah s strojno opremo, avtomobilskih trgovinah itd.)? Iščem samo majhne količine za sintezo za osebno uporabo. Nimam varne lokacije za pošiljanje, da bi lahko reagente naročil prek spleta.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Raztopina žveplove kisline se uporablja kot elektrolit za baterijo in jo lahko kupite v trgovini. V tej temi je opisano, kako iz elektrolita pridobiti visoko koncentracijo žveplove kisline.
 
Last edited:

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
stopite v stik s tem kitajskim dobaviteljem, Wickr me: offergood. Enostavno preverjanje z zahtevo po slikah, videoposnetkih, donosu...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Žveplova kislina ni na voljo za nakup v trgovinah v EU. Že nekaj let je na seznamu predhodnih sestavin za eksplozive in prepovedane droge. Še vedno se lahko prodaja kot kemikalija za uravnavanje pH v bazenih v približno 30-odstotni koncentraciji ali v 17-odstotni koncentraciji kot raztopina za razmaščevanje pred barvanjem kovin. Lahko pa ga pridobite iz avtomobilskih akumulatorjev v umazani, razredčeni obliki, ki je običajno polna svinčevih primesi in jo je treba destilirati, da postane čista. Vendar je to najvarnejši način.
 
Top