Kje prodati kokain

Alex.o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vem, nekoliko neumen naslov. Vendar bi rad malo razpravljal o tem, kje je dandanes najboljši potencijal za prodajo koksa.
Osebno sem prodajalec iz srednje Evrope, ki že več kot 9 let dela na lokalni ravni. Vendar sem se odločil, da je čas za širitev.
Ali imate kakšne najljubše metode? Tržnice brez smrtonosnih pristojbin? Povejte mi!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
lahko poskusite z različnimi tržnicami na darknetu, vendar so pristojbine previsoke in zelo konkurenčne.
  • Moj osebni nasvet je, da se pridružite kateri koli od tržnic na darknetu, vendar se pridružite naši tržnici bb escrow, če želite
  • na levi strani je peta ikona (handshake), na kateri se nahaja bb escrow.
  • kliknite nanjo in v zgornjem levem kotu izberite sell (kupi/prodaj).
  • na zgornji desni strani boš našel nov posel, klikni nanj in izpolni forum in lahko greš.
Zaenkrat smo majhna skupnost, s katero ne boste dosegli velikanskih prodaj, vendar hitro rastemo, zato se nam lahko poskusite pridružiti.

Pristojbina za storitev je 5 %, vendar ne manj kot 10 USD.


Časovni razpored
:


  • Prodajalec ima 48 ur za potrditev posla.
  • Če zahtevkov NE prejme in je od potrditve minilo 48 ur, se posel prekliče.
  • Če prodajalec prejme rekvizite in v 24 urah ne prejme nobenega prihodka, se posel prekliče.
  • Če je kupec plačal račun in nato preklical posel, lahko kupec vrne svoja sredstva na svoj račun, zmanjšana za provizijo.


Algoritem naročanja:


  1. Prodajalec in kupec se najdeta, se dogovorita o pogojih prihodnjega posla med njima (stroški blaga, pošiljanje, pakiranje in vsi drugi bistveni pogoji). Dogovorita se, kdo bo plačal provizijo. Ko so znani končni stroški naročila, kupec začne sklepati posel.
  2. Za začetek posla sledite tej povezavi Nov posel. Izpolnite zahtevana polja.
  3. Ko kupec ustvari posel, mora prodajalec potrditi svojo pripravljenost, da izpolni svoje obveznosti.
  4. Ko prodajalec potrdi pripravljenost za sklenitev posla, bo kupec lahko plačal naročilo.
  5. Če je plačilo uspešno, bo Escrow agent povabljen v klepet o poslu in pošlje sporočilo, da je naročilo plačano.
  6. Ko kupec prejme svoje naročilo, mora klikniti na gumb "Dokončaj posel". To dejanje prodajalcu omogoča, da prejme plačilo za naročilo. Če ima kupec terjatev do prodajalca, mora v klepet o poslu povabiti skrbnika z gumbom "Povabite skrbnika".
  7. Ko je posel uspešno zaključen, lahko prodajalec z gumbom "Izplačilo" dvigne BTC v svojo denarnico.

Imate še vedno vprašanja o tem, kako varno sklepati posle? ----->>>
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Vedno obstaja možnost distribucije prek temnih spletnih tržnic, pravzaprav eno od njih prav zdaj uporabljate. Svoj izdelek lahko distribuirate tukaj prek razdelka Escrow. Distribuirate lahko tudi lokalno, vendar bodite pozorni, da to predstavlja precejšnje tveganje in je v veliki meri odvisno od vaše regije.

Če pošiljate pakete po pošti, izdelke vedno dvakrat vakuumsko zaprite. Pošiljate samo ob ponedeljkih. Če pošiljate pozneje, tvegate, da bo paket čez vikend ustavljen in bo izpostavljen vonju.

Ne pozabite, da je pri pošiljanju česar koli v EU ali zunaj nje obvezen carinski pregled. Priporočam pošiljanje paketov samo v vaši regiji. To ne pomeni, da paket ne bo preverjen, pomeni le, da carina nima pravila, da ga preverja.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Države znotraj Evropske unije opravljajo tudi carinske?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ni pravilo. Paketov, ki se pošiljajo prek EU, carina ne sme preverjati. Vendar na to ne smete računati. Vedno obstaja možnost, da katera od držav pripelje psa vohljača, ki bo preveril, vi pa tega ne boste vedeli.
 

Alex.o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
V redu, hvala za nasvete in mnenja! Kot sem napisal, imam izkušnje na lokalnem trgu. Verjetno bom uporabil BB escrow, ker sta mi zelo všeč skupnost in uporabniški vmesnik.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, preberite o trgu BB. Tam lahko svoj oglas objavite brezplačno, mi ne sprejemamo nobenih pristojbin. Če želite zaščititi denar, lahko uporabite BB Escrow (ni obvezno). Prav tako lahko odprete osebno skupino svoje trgovine. Za komercialno uporabo skupine morate pridobiti premium članstvo.
 
Last edited:
Top