KATERI TELEFON KUPITI ZA OPRAVLJANJE POSLOV.

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Kateri operacijski sistem, kateri proizvajalec? Najvarnejše in najcenejše možnosti?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Toda poslovanje s telefonom ni tako priročno, telefon potrebujete le kot dodatek za hitro komunikacijo. Najbolje je imeti ustrezno konfiguriran prenosni računalnik
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Je program VirtualBox ali VMware varen za operacijski sistem?
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Gre za zaprto kodo, zato se jim verjetno raje izognite. Verjetno uporabite nekaj, kar temelji na operacijskem sistemu Linux.
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Ustrezno konfiguriran prenosni računalnik. Thinkpad. To je pravi način!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
HEISENBERG je to že nekako izpostavil, vendar kaj točno morate narediti s tem? Posredovanje sporočil strankam? Potem ne želite uporabljati preprostih sporočil SMS?
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Iz poceni pametnega telefona (z anon sim kartico ali predplačniško kartico)lahko naredite gorilnik, ki mu lahko odstranite baterijo, nato pa ga postavite v škatlo Faradayeve kletke. Nikoli ga ne uporabljajte na isti lokaciji in ga nikoli ne prinesite domov brez odstranjene baterije in v škatli.
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Pravkar sem kupil Pixel in namestil GrapheneOS. S temi napravami se začnete pogovarjati o zasebnosti, imajo legitimen HW in iti po poti degoogla ni nikoli slaba možnost.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
google pixel z grafenom je edini način, ki mu lahko zaupate, da boste vsaj malo mirni, vendar se vedno spomnite, da je najpogostejša napaka v opsec to, da ljudje preveč govorijo, zaprite usta in ostanite varni.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Pravkar sem kupil pixel 4 XL in mi je všeč. Kmalu bom namestil graphene, zato bom na tem forumu napisal glavne razlike med androidom in graphene.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@amphmnamii obstaja veliko razlik, boste degoogle telefon namestili grafen kot nov os, biti končno prost brat. Seveda ne pozabite, da ne isnstall google's app in ne uporabljajte google play store
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Grafena še nikoli nisem uporabljal. Ali je uporabniku prijazen? Ali bi menili, da je podoben androidu?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 ja, brat, to je zelo podobno, gre za operacijski sistem, ki temelji na androidu, tako da je z vidika uporabnosti precej enak
 
Top