• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Kdo bo naslednji predsednik?

Who will be the next president?

  • D.Trump

    Votes: 17 94.4%
  • Joe Biden

    Votes: 1 5.6%

  • Total voters
    18

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
bom naslednji predsednik očitno 🙄
vote fidelis 2024, vse droge bi naredil legalne :)

povsem resno se mi zdi noro, da moramo izbirati med posiljevalcem in nekom, ki je senilen. nobeden od teh ljudi ne bi smel biti na čelu. mislim, da je trump bolj usposobljen, vendar je lopov in če mu dovolimo, da je obraz naše države, mi pusti slab okus v ustih.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zato mi ni mar za nobenega od obeh glavnih kandidatov niti ga ne spremljam. Če bi želel igrati na srečo? nekako mislim, da bi ga lahko dobil Trump. Idk, če se bo to zgodilo, to je samo moj občutek danes
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tramvaji so zasuti s sodnimi nastopi. Biden je normalen predsednik, ki dobro opravlja svoje delo in mirno sodeluje z Natom, EU in drugimi. Dovolj je Trumpovega ustrahovanja sveta, da bi ugajal svojim rdečuhom. JOE BIDEN DRUGI TERMIN zanesljivo (z njegovim zdravnikom blizu)🗽svoboda za vse
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
To ni pomembno. Kdo je Identiteta ni pomembno, vaš glas ni pomemben Teorije o manjšem od dveh zlih so obrabljene in dokazano lažne. Samo zapomnite si vsi.
NIČ SE NIKOLI NE ZGODI. Niti na zveznih volitvah v ZDA. Več kot desetletje sem pozorno spremljal vlado. Skoraj nič od tega ne deluje tako, kot namigujejo. Politiki so porabili STOLETJA za to, da so bili zaščiteni pred pregonom. Resnično so oni in mi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner, to je bil vaš uspeh. Ne morem se bolj strinjati
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner Ne morem se bolj strinjati. To je dejstvo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
To je pomembno za zmago Ukrajine proti ruskemu terorju. Všeč mi je Joe Bidens (brez obtožnice) normalno razmišljanje: Amerika vodi svet k veličini, (toda njegov sin je moten kemmastorbatorist) ... Oh, sem preveč nagajiv za ljubezenskega partnerja
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
normalno razmišljanje? biden je senilen. ne more imeti govora, ne da bi odšel vstran. treba ga je dati v dom za ostarele, ne v pisarno. nekdo naj temu staremu prdcu priskrbi aparate za oživljanje, jezus kristus.

Ni mi všeč, kako bojevit in grob Trump je, vendar nobeden od njiju ni dobra izbira! mislim, da je Biden edina stvar, ki stoji med ZDA in Putinom, vendar to ne pove veliko ...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Da, Biden so primerni za funkcijo reševanja sveta, vendar bi lahko bil bolj fit, vendar je še vedno v redu z mano. Rezultat šteje. ZDA so defacto pečat sveta.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Mislim, da je pozitiven in Biden je normalen, vendar šibak, Trump pa je huligan. Joe Biden go go go go you
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Iskreno povedano, ne vidim nobene velike spremembe ne glede na to, kateri kandidat bo na koncu zmagal. Ko je bil trup prvič izvoljen, sem bil zelo zaskrbljen. Ne strinjam se z mnogimi njegovimi politikami, vendar Biden ali Trump ne vidim, da bi se zgodilo kaj velikega. Ena stran države bo nekaj časa jezna, vendar stavim, da bo to največ.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Manjše od dveh zlih, otročiči, se pridružimo Rusiji in zažgemo Kitajsko? Oni so edina grožnja naši družbenopolitični in ekonomski prevladi. Seveda se šalim, ti bedaki se pretepajo po prsih in grozijo drug drugemu, vendar nikoli ne bo uporabljena ali celo preizkušena še ena jedrska bomba. Fizično tega sploh ni mogoče storiti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ne morejo uporabiti še ene jedrske bombe?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Mislim, da če bi lahko, bi to storili, vendar namesto tega za naše najtežje želje bombardiranje. Uporabljamo naprave MOAB. Če bi preverili uradne kanale, bi ugotovili, da obstaja svetovna pogodba, ki vključuje neuporabo ali testiranje jedrskega orožja, vendar mislim, da obstaja bolj prikrit razlog. Poleg tega, za kaj bi danes kdo potreboval jedrsko orožje, ko pa imamo oborožene satelite, ki lahko z natančnostjo nekaj metrov izstrelijo luknjo v zemljo?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Mislim, da če bi lahko, bi to storili, vendar namesto tega za naše najtežje želje bombardiranje. Uporabljamo naprave MOAB. Če bi preverili uradne kanale, bi ugotovili, da obstaja svetovna pogodba, ki vključuje neuporabo ali testiranje jedrskega orožja, vendar mislim, da obstaja bolj prikrit razlog. Poleg tega, za kaj bi danes kdo potreboval jedrsko orožje, ko pa imamo oborožene satelite, ki lahko z natančnostjo nekaj metrov izstrelijo luknjo v zemljo?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
V vsakem primeru ZDA izgubijo. Zmaga Trump..........prava možnost, da naša demokracija razpade na podoben način kot v Nemčiji v 30. in 40. letih prejšnjega stoletja.
Trump izgubi......ljudje gredo na ulice kot 6. januarja.

Osebno ,se bom založil z dvomesečno zalogo pečenega fižola in v kleti, tik ob kemijskem laboratoriju, naredil cel kup nabojev 6,5 creedmoor.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nekako mislim, da bo enako drugačen obraz, če zmaga Trump
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Upam, da imate prav. Kljub temu pa je zame fižol in strelivo. Potrebuješ samo to, da preživiš prvi mesec ali dva, medtem ko vsi drugi stradajo in se streljajo med seboj.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Strinjam se ne glede na to, kdo je predsednik. Tudi jaz si ustvarjam zaloge. Nisem zelo daleč, vendar imam zaloge MRE, vodo in nekaj kosov strelnega orožja. Ne, nismo pripravljeni na bunker, ampak želim priti tja. Ne samo zaradi predsednika. Smo le še en zablodeli astroid, da bi se morali pripraviti na to, da bomo nekaj časa sami.
 
Top