zakaj sem še vedno utrujen, ko jemljem speed

uBlock

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Amfetamin sem začel jemati pred približno tremi tedni, začel sem z nizko količino, kot je 20 mg, saj ne vem, kako čist je, nato sem si vzel 2 tedna premora, prejšnji teden pa sem ga vzel približno trikrat po 24-30 mg in prva dva dni sem res čutil, kako mi pomaga pri koncentraciji pri delu in me je zelo zbudil, zdaj pa sem vzel 30 mg in naenkrat ni več enakega občutka, kaj bi lahko to povzročilo ali naj ga namesto tega poskusim jemati oralno? Res sem užival, ko sem se lahko 8-12 ur osredotočal na svoje delo. 😅
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Med jemanjem snovi je treba narediti premor, amfetamina za povečanje lastne produktivnosti ne smete jemati dlje časa. Naredite premor za vsaj 1 mesec.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Najboljše stanje je treznost in uravnoteženost

Ključ je glasba

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Strinjam se ,vzemite si odmor in poiščite drug način za ohranjanje koncentracije. Upam, da vam bo danes uspelo ostati tako osredotočeni, kot je potrebno.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
To, kar opisujete, je podobno nastanku tolerance. Ni posebnega načina, kako se je lahko znebite. Najbolje je, da si vzamete daljši odmor, kot je zgoraj zapisal HEISENBERG. To ne bo le pomagalo vzpostaviti ravnovesje nevrotransmiterjev, temveč bo tudi upočasnilo nastanek odvisnosti, s katero tvegate, da se srečate pri redni uporabi poživil/ Poleg tega odmerki, ki ste jih zapisali, spadajo v kategorijo srednje močnih, vendar ne kot lahki. Po premoru lahko poskusite zmanjšati tudi enkratne odmerke in pogostost uporabe.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Vzemite si odmor, kot so rekli vsi ostali, in začnite z morda 10 mg, moj prijatelj. 10-25mg dobre hitrosti lahko človeka drži pokonci več dni.

Edit: Preprosto preveč pogosto počneš preveč, upočasni prijatelj.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Razlog za ta pojav je toleranca. Amfetamini spadajo v razred snovi, ki že po prvi uporabi zaradi svojega posebnega mehanizma delovanja povzročijo toleranco. Da bi se temu izognili, si vzemite odmor od njihove uporabe. Telo mora biti brez amfetaminov vsaj dva tedna, najbolje pa 8-10 tednov.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Preverite jour ph v vašem piss.and get dehydrated .there are some greath helpfull topics here to sort you out on that.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Po 2 letih daly peroralni odmerek sem bil mesec dni utrujen in večino časa spal, nato pa pride nemotivirana oseba (vaša že je bila v mojem primeru) nazaj trojno. Zato bodite previdni in si vzemite ta odmor, če želite maksimalen učinek te snovi. Dobro jejte in pojdite na športno gibanje, ki lahko pospeši okrevanje.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Jemljite tirozin, DL fenilalanin, veliko vitamina c. Injekcije B12 ali podjezično, po možnosti v obliki metilkobalamina
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Včasih vzamem speed, ostanem pokonci vso noč, ne čutim utrujenosti, vzamem še več speeda in zaradi njega zaspim
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
imate pametno telo/možgane, ki jih znate razvozlati . ne poznate prave besede
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Govorim samo o svojem osebnem položaju. TO NI NASVET! Za večino ljudi menim, da je Heisenberg na mestu, in očitno o tej temi veliko ve.

Toleranca je nekaj, s čimer se moram ukvarjati, da bi še naprej prejemal koristi od zdravil, ki jih jemljem. Imam zdravnika, s katerim sodelujem, in to je tisto, kar počnem zdaj.

Moja situacija:
Da, toleranca na te stvari se hitro razvije. Ne morem reči, da ničesar ne čutim, ko vzamem svoja zdravila, vendar zagotovo čutim, ko jih ne vzamem. Glede na to, da je moj dnevni odmerek 45 mg, sem na meji, ko morajo zdravniki zagovarjati svoja dejanja pred ljudmi, ki o medicini vedo zelo malo, vendar radi govorijo drugim, kaj naj počnejo.

Moje trenutne metode:
Kakorkoli že, obstaja nekaj stvari, ki jih počnem po nasvetu svojega zdravnika:
  • Razmislite o tem, kaj morate storiti danes, in temu primerno odmerite odmerek. Primeri: Če imam nekaj pomembnega, bom vzel celoten odmerek, včasih pa nekoliko več. V bistvu vzemite, kar potrebujete, ko ga potrebujete.
  • Obstajajo dopolnila, kot je navedeno zgoraj. osebno vzamem L-tirozin in magnezij poleg dnevnega
  • Ta zadnji je zame predpisan dvakrat na dan. Auvelity je zelo edinstveno antidepresivno zdravilo (kar se izide, ker imam tudi jaz depresijo); v bistvu gre za kombinacijo dekstrometorfana (DXM) in bupropiona (Wellbutrin), oba, zlasti DXM, običajno znižata toleranco za stimulanse. Ne pravim, da tečete ven in dobite Auvelity, vendar bi lahko malo DXM vsakih nekaj dni pomagalo pri ohranjanju trenutne ravni tolerance
Za poudarjanje:
To je tisto, s čimer eksperimentirava z mojim zdravnikom. Lahko poročam, da se mi zdi nekoliko učinkovito.

Vendar pa še enkrat menim, da je najboljši nasvet dal Heisenberg, in sicer da je treba delati premor.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Prav tako želim dodati, da obstaja velika razlika med Adderallom in Meta
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Niti ne, še posebej ne ustno. Obstaja veliko večja razlika med racemičnimi in dextro različicami bodisi
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
41Dxflatline Glede tega se prepuščam tebi, saj o tem veš veliko več kot jaz. Govoril sem iz osebnih izkušenj, in sicer da so evforični učinki meta veliko bolj izraziti kot pri Adderallu.

Nisem kemik in vse, kar mislim, da vem o teh stvareh, izvira iz interneta in te super spletne strani, ki so jo postavili Heisenberg in drugi.

Vendar pa ste se v svojem odgovoru dotaknili nečesa, kar me zelo zanima, in sicer izomerov. Razumem, da je Adderall sestavljen iz treh delov amfetaminov Dextro in enega dela Levo, zato bi rad naredil nekaj, kar bi bilo v razmerju 3:1 metamfetamin. Ker z metodo P2P nastane racemična spojina, se zdi, da bi bilo treba v naslednjih korakih izločiti izomere in jih ponovno združiti v razmerju 3:1.

Do tega, da bi vse to lahko naredil doma v svoji kuhinji, je še daleč, pravkar pa sem začel iskati enostavno domačo metodo za P2P, kaj šele za vse ostalo. Zato sem pomislil, da bi vas obvestil, če bi me lahko na kaj opozorili. No ja, to ni bil moj prvotni namen, ampak... ker sem vseeno tukaj... Morda bom želel doma pripraviti tudi malo mefedrona in MDMA. 😏
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
No, to je seveda subjektivno, nekateri menijo, da je telesni naval racemika evforičen. Pri tistih, ki so nagnjeni k anksioznosti, dodatni adrenalin v racemicu povzroči, da so preveč na trnih, da bi se počutili udobno. Adderall vsebuje približno 75 % soli dekstro . V adderallu so štiri soli, od katerih sta dve dextro (25 % x 2) in dve racemični (12,5 % x 2), torej 75 %. Soli se razlikujejo po tem, koliko dejanskega amfetamina je v njih v primerjavi z neaktivno soljo. To bi bil velik spregled, če bi bila sestava adderalla na kakršen koli način usmerjena k določenemu učinku. Nenavadna sestava je tretja različica adderalla do zdaj. Vedno znova ga preoblikujejo, da bi se ujeli z ameriškimi patenti. 25 % ni številka, ki bi se pojavila na podlagi testiranja za vsako od treh soli, ampak je le priročna.

Mislim, da če bi nekega dne nekdo zamenjal vaš adderall z enakovrednim odmerkom metamfetamina, ne bi opazili, da je kaj narobe, razen da je trajanje drugačno. Mislim, da bi bile v primeru kajenja ali vbrizgavanja velikih nekliničnih odmerkov razlike bolj očitne. Vendar bom z veseljem vzel bodisi medsebojno zamenljivo in ga dal drugim, ne da bi jim povedal, kaj je tisto, kar je, in ne opazijo. Če želite narediti adderall, bi samo izolirali dextro iz nekaterih soli freebase, polovica vaše obnovljene dextro ene soli, polovica druge. Enako velja za vašo nedotaknjeno racemično sol, nato pa združite štiri soli v enaki teži. Različne soli se različno absorbirajo, vendar na koncu vseeno končajo s freebazo, zato morate, če želite izdelati natančen adderall, ugotoviti dejansko količino freebaza na sol, ki vam bo dala pravo razmerje D:L.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
To je pojasnjujoče in v skladu s tem, kar sem mislil, da bom poskusil. Zaradi tega se tudi zavedam, da verjetno ne bom dobil tistega, kar želim. Poskušal sem imeti bolj evforično izkušnjo, ki bi še vedno obravnavala razloge, zaradi katerih jo jemljem. Toda po branju vašega odgovora se mi zdi, da ne bi dobil tega udarca, ne da bi povečal količino, ki jo vzamem oralno, ali jo kadil. V vsakem primeru je to na tej točki akademsko, ker se še vedno poskušam naučiti, kako ga narediti.
Še enkrat hvala, cenim.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Stara prostitutka v Windsorju v Kanadi je mojemu prijatelju povedala, da se je nekoč dobival čisti speed v prahu, ki ga je bilo mogoče dobiti, če si ga vbrizgal, si dobil takojšen orgazem. To mi zveni kot sranje in nikoli ni omenil, koliko je bila stara, tako da bi lahko bilo to kadar koli pred letom 2000.
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Hvala za zanimivo temo. Ali bi lahko naredili sklep o popolnem odmerku za trende sodobnega časa?
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Ali kdo išče 30 mg zdravila Adderall B974?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Po hitrem uživanju ni tako težko zaspati.

Ste že kdaj poskušali spati, ko ste na G-obratih, npr. nekaj ur po zaužitju 20 ml GBL?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Potem imate slabo hitrost, če to ni težko 😆
 
Top