Zakaj si tako imenovani organi za svojo življenjsko zmago postavljajo prijetje uporabnika drog?

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Zdi se mi, da avtoritete oziroma policija porabijo 90 % svojega časa in davkoplačevalskega denarja za iskanje uživalcev drog. ki so običajno na dnu, revni in nikomur ne škodujejo! Ali je ta svet resničen? to nima nobenega smisla, razen morda je njihova glavna naloga, da določeno skupino ljudi, ki si prizadeva skrbeti za svoje, obdržijo na dnu sistema.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Strinjam se, da so v bistvu vladne kurbe, ki so plačane za program, ki koristi le bogatim. ne vem, kako spijo ponoči. mislim, da se povprečna oseba počuti bolje, ker naokoli tečejo "džankiji", vendar sovražim, kako so uporabniki drog demonizirani. razen moje uporabe sem razmeroma normalna oseba, ki prispeva k družbi, vendar ljudje mislijo, da je vsak uporabnik drog morilec/član tolpe/karkoli že.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Sistem nadzora je nastavljen tako, da razbije vsakogar, ki uporablja ali distribuira zdravila. razen Pfizerja in teh tipov je to v naših očeh popolnoma nazadnjaški sistem, seveda, toda kristjani vladajo tej državi! in večinoma na podlagi svojih predrugačenih prepričanj. ne želim napadati nikogar, ki verjame v višjo silo, toda ti fantje so sodnik, porota in tožilec
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ja, nekoč sem se poskušal z mamo pogovarjati o psihedelični terapiji s pomočjo psihedelikov, pa je rekla: "ampak koga zanima, če to pomaga ljudem, saj je nezakonito in napačno." Poskusi to povedati ljudem, ki bi jim to zelo koristilo. ljudem s tesnobo in podobnim šivom.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ja halucinogeni so najmanj škodljivi in najbolj potencialni. Vendar se lahko predozirate s 5meoDMT
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nisem imel pojma. obstajajo tudi rcs in shi, ki te lahko ubijejo, ampak mislim, da idk, če to šteje
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
RC easy (zelo močan mikroodmerek) OD KIllers: (večinoma sodobni): 5meo-dmt, Nbombs, Noids (večinoma sodobni)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Kot je rekel George Carlin: "It's a biiig.. [prestižni, ekskluzivni - vsemogočni] ...klub. In ti nisi v njem".
Zaradi hipokracije vsega tega se mi zazdi, da sem rdeč. Velika farmacija lahko v bistvu počne, kar hoče. Ljudje lahko umrejo, se poškodujejo ali zbolijo zaradi njihovih izdelkov in malomarnosti. Nekaj ljudi bo dobilo odškodnino za svoj molk. Če je zadeva prevelika, da bi jo obvladali, potem pride na vrsto skupinska tožba, ki običajno žrtvam ne prinese niti pol toliko, poleg tega pa so znani po tem, da zapravljajo čas in se izčrpavajo. Na koncu dobite nekaj denarja, v najslabšem primeru pa se verjetno izkažejo za uspešne. Kot lahko vidite, je tem ljudem pomemben le denar. Ničesar ne rešijo in so pripravljeni na uvedbo naslednje linije potencialno škodljivih izdelkov.

Če govorite o ZDA, tam zagotovo ne vladajo kristjani. Vsi se samo še bolj oddaljujemo od svoje božanskosti. ZDA, EU, vsi ZN. Vsem vlada ista skupina ali družine. Razdeljeni na podskupine in frakcije, čeprav se morda ne strinjajo glede svojega načina delovanja, si na koncu prizadevajo za isti cilj. Vsi prepiri in konflikti so le dim in ogledala za ustvarjanje iluzije, da še vedno obstaja svobodna izbira ali negotovost in da so naši glasovi pomembni ali kaj podobnega. Ta načrt se izvaja že več sto let. To je druga zgodba za drugič.

Pravosodni organi so tisti kartel, ki nas mora resnično skrbeti. Po mojem mnenju so največja skupina organiziranih kriminalcev. Gangsterji z značkami. Vsi držijo skupaj in si pokrivajo riti. Medtem pa ljudje prodajajo svoje sosede brez drugega razloga, kot da bi morda sumili na "nezakonito dejavnost" in "tako je prav".

Pogosto me ustavi policija, in takoj ko ugotovijo, kdo sem, začnejo z "obnašate se malo čudno, ste kaj vzeli? zakaj so vaše oči videti tako?" "zapuščate znano območje z visoko aktivnostjo drog" "koliko ste vzeli, kje ste to dobili itd. itd." Vedno sem samo ... "Ali niso kje pogrešani otroci ali kaj podobnega? Ali ne morete iti in narediti nekaj dejanskega dobrega za družbo, namesto da pretresate in nadlegujete ljudi, ki jim ne gre tako dobro." Mislili bi, da bomo kot davkoplačevalci imeli več besede pri politiki in dejavnostih organov pregona, kako se porabljajo njihov čas in sredstva.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Policisti si samo prizadevajo napredovati po karierni lestvici. Mislim, da je toni policistov res mar za uporabnika, vendar ti bodo aretacije pomagale napredovati v oddelku ali agenciji
 
Top