Question Zakaj se veliko plevela goji in uvaža iz drugih držav? Zakaj ga ne bi gojili v svoji domovini?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Koliko stane plevel iz drugih držav? Zakaj ga ljudje ne gojijo in prodajajo kar sami? Vem, da je cena kokaina približno 2000 za kilogram, ki se pošilja v Evropo, kar je dober zaslužek in je smiselno, ali je to povezano s pogoji ali kaj podobnega. vendar lahko v Evropi tako ali tako gojite travo, koliko je torej v Mehiki in podobnih krajih? Ali nimajo velikega tržnega deleža in zakaj je tako?
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ker velika playera imajo roko na njej v Španiji je poceni in dober plevel. Veliko mladih fantov goji plevel in morajo dolgo čakati, da dobijo 1 kg, kjer lahko prodajo 50 lg na mesec . Veliko bolj enostavno in hitreje u naredil hitrost mdma mmc ali tam droge. In je boljši monay na njem
 

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
O čem razmišljate? 2 rastlini sta običajno enaki 1 kg plevela in če dobiš svoja semena po 1-5 dolarjev brez vseh težav z varnim shranjevanjem in pošiljanjem in podobno.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Ker za to nimamo pravega vremena. V Španiji je vedno sončno in na splošno imajo boljše vreme. Ogledate si lahko videoposnetke ljudi, ki gojijo pod soncem in pod svetlobo. Razlika je velika.
 

fatique

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
V Turčiji za kajenje trave ni veliko kazni, vendar je tudi njeno kajenje nezakonito, cene gramov pa so v povprečju od 12 do 20 dolarjev.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Evropski plevel se prideluje lokalno ali pa se uvaža v obliki hašiša. Na Iberskem polotoku in v severnih državah se prideluje hašiš, v srednji Evropi lokalni hidro, v slovanskih državah pa je to nekakšna mešanica. Še nisem videl, da bi kdo resno trdil, da se mehiška trava uporablja v kakršni koli pomembni meri.
 
Top