Zakaj je moj izkoristek DMT tako majhen?

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Sledil sem korakom v učbeniku.
Uporabljeno
250 g zmletega koreninskega lubja mimozinih sovražnic.
Deionizirana voda
Natrijev hidroksid NaOHp
tekočina za vžigalnike Zippo.

Stresel sem in pustil, da se loči, kot je navedeno, in vzel rumeno tekočino.
Postopek sem ponovil in po tem, ko je ostalo v zamrzovalniku, je bil izplen samo za eno palčko DMT za vape. Kar je bilo vsekakor tisto, kar sem pričakoval.

Kaj sem naredil narobe, ker sem to storil že drugič in dobil enake rezultate.

Edina misel, ki mi pride na misel, je, da korenine niso bile zelo fino zmlete. Uporabljen je bil električni kavni mlinček.
Nisem prepričan, ali je to uničilo moj pridelek.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Na izkoristek DMT vpliva tek in predvsem kakovost lubja. Če ste uporabili lubje slabe kakovosti, boste dobili slab izkoristek. Mislim, da vaš izplen ni slab zaradi mletja prahu, mislim, da je mlinček za kavo dovolj dober za mletje lubja v prah. Priporočam vam, da poskusite uporabiti Cybov hibrid AB Salt tek. Za ta tek ne morete uporabiti več kot 100 g, vendar je izkoristek res dober, zato naredite več serij. Poskusite si priskrbeti tudi dobro lubje.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Pred časom, zdaj ga ne najdem več, je GordoTek na YT prikazoval preprosto metodo ekstrakcije, po mojih in prijateljevih izkušnjah je bil to nekako najboljši donos in najbolj preprosta metoda, kar sem jih videl. Moral bi imeti ta video nekje prenesen, če želiš, lahko malo poiščem in ti ga pošljem @fosties.

Dajte mi vedeti :)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Ta
https://www.patreon.com/posts/written-out-of-21369133
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Izgleda, da je ta, je dobil 2 različice, preden je bil odstranjen iz YT. Še vedno imam eno od video različic, če koga zanima ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Tudi, ne spomnim se imena fanta, vendar je bil tako prekleto idiot proof AB tek, dobesedno 4 sestavine in kozarec + pyrex posoda za izhlapevanje :)
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Poskusil sem tudi nekoliko segreti tekočino v želji, da bi povečal izkoristek, vendar tudi to ni pomagalo.
Morda je krivo koreninsko lubje z majhno količino DMT v njem.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Ogrevanje verjetno nima nič opraviti s povečanjem donosov :) imo. nizkokakovostno koreninsko lubje je vprašanje....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Btw. zakaj nisi uporabil nečesa za spremembo pH, pravkar kliknil zdaj... mislim, da je to slakovo apno ali kaj podobnega...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
kisanje je lahko ključnega pomena za izvleček več, nisem prepričan...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Nisem strokovnjak, ampak kolikor se spomnim, se dimetiltriptamin lažje raztaplja v pH, manjšem od 7, upam, da me kdo z boljšim znanjem popravi, če nimam prav.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
O kemiji v ozadju ne vem ničesar, vendar je to nekaj, kar bi lahko poskusil naslednjič.

To je čudno, ker ali je res takšna razlika v količini DMT, ki jo vsebuje lubje korenine? Kako vedeti, ali gre za "dobro" ali "slabo" koreninsko lubje? To je edini vir, za katerega vem, da ga lahko kupim, zato se zdi, da imajo različne oznake koreninske skorje z nizko vsebnostjo DMT.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Da, obstaja takšna razlika. Dobro in slabo je odvisno predvsem od prodajalca. Človek tbh. Lahko kupiš klobaso, v kateri je 35 % srečanja, ostalo je skrivnost + MSG.... Lahko pa kupiš klobaso, ki v osnovi vsebuje 98 % mesa, brez misterija....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
In kot sem že dejal, pH naj bi bil manjši od 7...
 
Top