Looking for a vendor Zakaj nihče ne ponuja A-PVP

lookingformdpv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Najprej sem samo piro kadilec in ne kemik, zato se opravičujem, če bo to, kar bom rekel, zvenelo nevedno, toda po ogledu videoposnetkov sinteze meta in sinteze apvp se mi zdi, da je apvp veliko preprostejši in manj problematičen.

S prepovedjo apihp in mdphp freebase, ki ne obstaja, pyrro kadilci prosijo za apvp, aphp itd. in to je veliko ljudi. Ker so novi legalni pyrrosi razočaranje

Preiskal sem vse velike trge tor, nihče ne ponuja apvp, medtem ko jih na tisoče ponuja meth in speed. Preprosto se mi ne zdi smiselno, kako tako velike vrzeli na trgu ne izkoristi niti ena oseba v vsej EU.

TLDR; razumem, da si več ljudi želi met kot apvp, vendar bi bil apvp v EU precej donosen, poleg tega pa je apvp veliko lažje proizvajati. Zakaj ni apvp nikjer v EU?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Danes kuhamo prvo preskusno serijo
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Pozdravljeni, ali ga lahko preizkusim ?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Prosim, poiščite me, iskal sem približno eno leto. velika debela ničla je tisto, kar sem našel. gotovo aphp, apihp, etcetc.Im solidno, brez drame.4real.check.me.out.thank you
 
  • Like
Reactions: $!$

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Če je vaš uspeh želim v
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Če ste v Združenem kraljestvu, vam lahko pošljemo brezplačen vzorec
 

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Sem v Italiji, ali bi uiu lahko poslal vzorec apvp
 

Twoje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 19, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Zdi se, da je zelo donosno zdravilo za proizvodnjo...
Se lahko meša tudi z mefedronom ali pasto speed?
Kakšna je cena za 1 kg v Evropi?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Tam še ne ponujamo pošiljanja, vendar se bomo morda še kaj dogovorili

Izogibal bi se mešanju, ker bi se lahko medsebojno vplivali
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Ne cant apvp se lahko meša s heksedronom a-php mdvp apihp
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
V Evropi za 2700 do 5000 € kg
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
če radi hodite naokoli kot norci, se obračate vsakič, ko slišite nek glas v glavi ali blodnjo o preganjanju, ali splakujete v stranišče, kar ste kupili, misleč, da je pred vrati policist, zelo močan učinek, gre za APVP, osebne izkušnje,mislim, da ga zato ne morete najti na trgu 😉
 
View previous replies…

lapgan1

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Kakšen je občutek? Če vzamem majhen odmerek, ali bom imel halucinacije?
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
ne takoj, odvisno je od telesa ter od odmerjanja in načina uporabe, nekaterim bo podstrešje piskalo v mesecu dni, drugim v šestih mesecih, v vsakem primeru pa se bo to zgodilo
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Vaso je ujel, 90 % peepov ne more viseti, so prijeti, se zredijo, potem se prijazni super ustvarjalec, ki poskuša peepa osrečiti, izkaže za varnega. iz istega razloga sem prenehal ustvarjati za denar. ljudje ne morejo viseti s pravimi in prašiči sledijo sledi peep snapdog city do vaše soseske. to je navadna sramota. večina ljudi bi se morala izogibati drogam. niso bili ustvarjeni za obvladovanje vožnje z raketo in želijo oditi, ko se je vožnja že začela. 57 Žalostno, enako kot pri alkoholikih, ki se napijejo do mokrih možganov. posmehujejo se ljudem, ki mi rečejo, da preveč pijejo, in se še naprej napijejo, dokler nimajo mokrih možganov in ni vrnitve. vsi mislijo, da lahko to držijo pod nadzorom, in po vsem svojem življenju sem edini, ki ni mrtev, ki ne živi ali ki ni uporaben za ocvrti riž.če padeš v kakršno koli psihozo, medtem ko delaš droge, moraš bolje dvakrat premisliti o nadaljevanju svoje poti po tej cesti, ker obstaja verjetnost, da to ni pot za vas. sry bout rant ampak sem tako utrujen od iste stare pesmi in dance.I stranka sama ali w moje girl.cant tryst komaj kdo these days.oh zgodbe bi lahko tell.but imam skrivnosti, tako da je to to. Ostanite na varnem, ljudje.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Morali bi iti v kakšno državo po Sovjetski zvezi, tam je trg poln z apvp samo mrtve kapljice
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
In glej, kako se ljudje odzivajo na to snov, tako strupeno, zagotovo dolgoročno poškoduje možgane.
Nevrotoksičnost je tako visoka
 
Top