Zakaj v Evropi ni zaznamkov?

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Zakaj v Evropi ni zaznamkov? Admin mi oprostite, če sem temo odprl na napačnem mestu. Torej. Zakaj v Evropi v zakladnico uvrščajo le veliko izkušenj? Knjižne zaznamke so za prodajalca priročnejše in varnejše.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Knjižni zaznamki = mrtve kapljice ?

Če je tako, se prodaja drog prek mrtvih kapljic zgodi, ko gre za prodajo na debelo.
Obstajajo tudi nekatere DNM, ki izvajajo orodja za organizacijo prodaje na drobno prek mrtvih kapljic.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Da, jaz sem samo iz Rusije. Ne znam angleško. V Rusiji večina prodaje poteka prek spletnega mesta Hydra. Na ta način poteka 95 % vseh prodaj. Več kot 100.000 prodaj na dan. Spletna stran deluje že 6 let. Ali sploh nimate česa podobnega?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Videl sem ga v igri simulator preprodajalca drog (y)
GhWAHiPIOF
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Znano je, da je vaša država nasprotnica vseh, ki niso ruski, kar ovira, da bi Hidra postala mednarodna zadeva. Nihče ne uporablja sistema Hydra vsaj vaše ruščine. In celo Rusi težko zaupajo trgu, ki ga vodi njihova lastna vlada. mislim, da je vsaj ameriški trg Whitehouse uporabljal XMR, da bi uporabnike zavedel v splošni lažni občutek varnosti.

Niggaz v ZDA ne zaupajo mrtvim kapljicam, saj se zelo dobro zavedamo videonadzornih kamer.

Razmislite, edini razlog, zakaj se Hydra sliši kot največji trgi, so napihnjene lažne številke.
Nič ni tako običajno, kot se zdi.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Številke so resnične. Oglas je bil zelo velik. V Rusiji lahko za skladiščenje dobite 10 let. Zato kupujejo le prek rok od prijateljev. In v Rusiji ni drugih takšnih igralcev. Delal sem pri podjetju Hydra. Da, hidra je najverjetneje projekt Kremlja. Vendar to ni edini dejavnik, zakaj zahodne strani živijo manj kot hidra. Hidra vsak dan skrbi za varnost. In ne hrani edinega strežnika v Latviji kot khanzo.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Prevajalec prevaja krivo, vendar mislim, da me razumete. V Rusiji lahko prodajate samo na darknetu. Zaradi stroge zakonodaje.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Pri tem sem bil prodajalec. Živim tukaj. Vse poznam od znotraj navzven. Kaj je vaš največji vir? Povezava, prosim? Želim priti do vas.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tu se vam ni treba smejati, temveč jokati. Ko pokrijejo vašo stran, se izmuzne, da nihče ni upošteval varnostnih ukrepov. Strežniki v Latviji. To se ni spremenilo. Uporaba osebnega prenosnega računalnika v knjižnici v bližini doma ...
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Pošiljanje po pošti je na splošno zajebano. Na mojem območju imamo 5 minut in smo jo kupili. Zasvojenci želijo vzeti malo in kupijo 1-5 gramov na noč. Toda na koncu se opravi 2-5 naročil na noč.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18

Tamkajšnja zakonodaja je približno enaka kot v ZDA. Prepovedana je le marihuana, prav tako so prepovedane tudi druge droge. Za en joint bodo plačali denarno kazen, za tri pa bodo šli v zapor.

PS: To je Google ima dobro angleščino )))))) in ne njegovo ))
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Raziskovalci verižne analize so predvideli, da je mogoče z zadostnim številom steklenic na rampah XMR in z njih izslediti uporabnike.
Hvala bogu je dovolj borz, ki niso skladne s pravili KYC/AML, da bodo imeli dovolj dela s prakticiranjem na borzah Coinbase, Kraken ali podobnih.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Spomnim se, da je obstajala demostracija (naložena na reddit), vendar morajo poznati naslov recpimenta in edino, kar izvejo, je _kdaj_ se to zgodi. Toda po tem lahko pošljete monero na druge naslove monero, ki jih nadzorujete.

Nisem 100 % prepričan, ali govorimo o istem podvigu. V celoti gledano je monero še vedno najvarnejši cc, ki obstaja.
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
Monero je nedvomno rešil življenja številnih trgovcev
 
Top