• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Pregabalin kako najbolje izračunati prah za stiskanje/pripravo tablet

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
kako najbolje izračunati prah za stiskanje/pripravo tablet
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
O čem točno govorite? Tablete so narejene z mešanico različnih "pomožnih snovi", ki jih lahko poceni kupite (poiščite novapress). Zakaj bi razlomili tableto, da bi jo ponovno stisnili?

Na youtubu poiščite "TDP LFA Tablet press" in vse vam bo razloženo.

Vendar pa potrebujete tudi stroj za stiskanje delov. Te ročne stiskalnice so zelo slabe.
 

wareyyk

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
DrGodMan,

bojim se, da je ta odgovor nekoliko pozen, vendar ste verjetno že našli odgovor, kajne?
Predvidevam, da imaš v mislih "izračunati", kajne?
(n) Za to morate najprej vedeti, kolikšna bo skupna teža tablete -> testno testiranje samo s polnili, nato pa stehtajte tableto
Zdaj, ko veste, koliko bo tableta tehtala, jo lahko preprosto izračunate;
npr.
- ena tableta tehta skupaj 350 mg
- želite ~50 mg aktivne sestavine na tableto
-> za 50 mg potrebujete 300 mg polnila
- recimo, da imate 100 g aktivne sestavine, ki jo želite stisniti v tablete
- tako bi morali dobiti približno 2000 kosov (100 g / 0,05 g)
- 2000 x 0,3 g = 600 g polnila

Seveda je pomembno, da vse skupaj dolgo in temeljito mešate, da zmanjšate razlike/odstopanja v aktivnih sestavinah posameznih tablet.

Upam, da vam bo to pomagalo. Ali morda naslednji osebi, ki bo postavila to vprašanje XD
 
Top