William Dampier's 4MMC He Havr

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
William Dampier mi je posredoval naslednjo sintezo 4MMC. Pogovarjala sva se do in od, vendar od petka h hasn4 popped over wh9ch is unlike hi. gone and I haven't able to ask for his advice / help because I feel something is not right in what I'm doing. the ingredients and method are stated below. prišla sem do faze, ko sem DCM dodala enako količino deionizirane vode, nato pa sem dodala kislino do 5ph,,, NASLEDNJA BIT sem bila negotova, zato sem preverila PH RAVEN ZGORNJEGA LEVJA PRED DODATKOM KISLINE in dobro pretresla, potem pa sem preverila PH samo v vodi? ALI MORAM MED DODAJANJEM KISLINE, KO DOSEŽE 5PH, ŠE NAPREJ STRESATI ECM, 4MMC IN DEIRONISED?

Povedali so mi, da ko PH doseže 5ph, se 4mMC izstreli iz DCM in v vodo, vendar nisem prepričan, ali je tako ali ne.

ČAKAM, DA "4mmc WAYER" KRISTALIZIRA V TEM MOMENTU, vendar NE VEM, ČE JE V VODI KAKRŠENI 4MMC, da bi lahko to storil. kristalizira, nisem prepričan, kaj naj naredim.


Ali sem zamudil/a SREP iMAYBR?

SESTAVINE IN POSTOPEK, KI JIH JE PODAL William DAMPIER, JE TUDI TUDI TUDI TREBA, KOT JE ŠAK

William Dampier mi je dal naslednjo sintezo 4MMC. Pogovarjala sva se do in od, vendar ga ni bilo več in nisem ga mogel vprašati za nasvet / hee steklenička za set a.oj y 4m.e

Metoda Williama Dampierja:
1. V bučko dodajte 50 g100 g200 g BK (BK - trdna snov. Z njo morate delati v rokavicah. Za bučko uporabite lijak. Do naslednjih korakov ne bi bilo slabo fotografirati BK v erlenmajerici. Dodajte diklormetan (150 ml300 ml600 ml min) in mešajte, dokler se celoten BK ne raztopi. Pri raztapljanju lahko pomagamo s segrevanjem erlenmajerice. Za segrevanje uporabimo posodo z vročo vodo, grelni plašč za erlenmajerico ali grelno ploščo z magnetnim mešalom. Mešamo z ročnim stresanjem erlenmajerice ali z mešanjem z nadglavnim mešalom ali magnetnim mešalom. Mešanice ne segrevamo nad 40*C 3. Ko je vse raztopljeno, dodajte 100 ml200 ml400 ml vodnega metilamina. To je smrdljiv strupen plin v vodi, ki smrdi po gnilih ribah. Po vonju ga zlahka razumete, vendar vam ne svetujem, da ga vdihavate. Preverite lahko z indikatorskim papirjem, ki bo alkalen. Metilamin dodajajte počasi, da se izognete pregrevanju. 4. Ko je dodan ves metilamin, zmes segrejte na 35-40*C. Če je zmes že na taki temperaturi, jo preprosto vzdržujte. Skupno dodajanje metilamina, mešanje in segrevanje naj traja 3 ure. Po tem času vlijte čisto vodo in jo ločite od plasti diklorometana. Če ima plast diklorometana vonj po gnili ribi, ponovite izpiranje s čisto vodo. 5. Nato bomo opravili zakisanje, obstaja več načinov. Za promocijo bom priporočil eno svojih najljubših poti. Traja dlje, vendar daje dobre rezultate. Za kristalizacijo potrebujemo čisto vodo in stekleno posodo. V oprano plast diklorometana dodamo čisto vodo (ne več kot enako količino, kot je količina samega diklorometana) in med dobrim mešanjem dodajamo klorovodikovo kislino do pH = 5. Nato vodno plast ločimo v stekleno posodo, tako da je njena debelina 1-1,5 cm. Pustimo jo pri sobni temperaturi v temnem prostoru brez pokrova. Ni treba mešati. DCM damo v zamrzovalnik. Pričakujemo kristalizacijo
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Pozdravljeni
Odgovoril bom, medtem ko boste počakali na Williamov odgovor.
Med postopkom kisanja se izmeri pH mešanice. Če je pH med mešanjem enak 5, je postopek končan.
Po kisanju morate pustiti, da se plasti ločijo. Nato je treba ločiti plast DCM od vodne plasti. Plast DCM zapečatite in jo postavite v zamrzovalnik. Vodno plast prelijte v globoko posodo in jo pustite, da kristalizira. Ob izhlapevanju vode se tvorijo kristali.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
S tem preverite, ali 4mmc ostane v DCM.
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
sranje, že zavrženo.
Ali je bolje uporabiti DCM kot etilacetat? V moji državi je veliko lažje dobiti etilacetat
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Torej lahko uporabite katerega koli od njih in ni posebnih razlik v kakovosti izdelka ali sintezi?
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Torej ni nujno, da plast DCM s 4 mmc pred zakisanjem postavimo v zamrzovalnik?

Kaj se zgodi, če so razlike v temperaturi. Na primer, pol ure sem imel 35 stopinj, nekaj časa pa 37 stopinj. Ves čas čakam na temperaturo.
Ali naj te temperaturne spremembe uravnovešam s spreminjanjem reakcijskega časa?
(Na primer, ko je temperatura blizu 38 stopinj, reakcijski čas nekoliko skrajšam, ko je temperatura blizu 35 stopinj, pa reakcijski čas nekoliko podaljšam)?

Najlepša hvala, fantje. :)
 
Top