delo na hashih, da bi videli alfanumerične besede v ozadju z vortex maths

lucero0527

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi, upam, da so naslovi jasni, če ne, bom poskušal razložiti o tem.
Nisem strokovna oseba za varnostne sisteme ali drug strokovnjak o tem. Samo preprost človek, ki se iz hobija ukvarja z matematiko.
Pred nekaj meseci sem začel preučevati matematiko vrtincev, ki je na prvi pogled preprosta, vendar je težka, ko jo uporabimo v stvareh našega življenja, kot so hashi.
V prejšnji objavi sem objavil, da sem tako rekoč "odkril", da je informacije mogoče pridobiti iz znakov, ki jih vsebuje hash, govorimo o hashu, ki vsebuje geslo, na primer. (Vem, da hash lahko vsebuje ne le besedo, alfanumerične znake itd., temveč tudi celotne datoteke), čeprav se omejujem le na to za preprosto razširitev in trdo delo je mogoče opraviti v katerem koli hashu.
Poskušal bom, da bo to zelo preprosto. vendar ne bom razložil, kako deluje vrtinčna matematika, moja ideja o deljenju tega, (čeprav ga bodo mnogi zagotovo uporabili za zlonamerne namene), saj razumem, da ima lahko koristno uporabo, tudi videti, kakšne priložnosti mi lahko da znanje ali uporaba tega znanja.
No, če preskočimo vse skeptike, vas vabim, če utemeljitev ne porabi časa uporablja to matematiko, da ostanejo skeptični v tišini. To matematiko sem razdelil na 4 diferencialna področja, da bi jo lahko uporabil za haširanje.
1¬ Poznavanje vrednosti od 1 do 9 vsakega ascii znaka, kar vključuje črke, številke in znake. (Ker jo uporabljam samo za alfanumerično besedo, uporabljam samo črke in številke, čeprav sem poskusil z znaki, to vzame čas in ker se vse naredi ročno, postane zapleteno, vendar se lahko naredi), poskusil sem s hash sha 256 in sha 512, za y deluje v obeh primerih z isto metodo.
2¬ Po postavitvi vrednosti vsaki črki je treba hash zmanjšati na 4 skupine po 4 števila, zmanjšanje se opravi s pravilom vrtinčne matematike.
3¬ ob 4 skupinah teh podatkov bomo dobili dolžino znakov hash besede, pa tudi, katere skupine moramo izločiti.
4¬ Ko smo izločili skupine, ki jih ne bomo uporabili, kar bosta 2 skupini 4 števil, bomo že imeli 80 % vseh črk, ki jih vsebuje hash. Natančne številke in črke dobimo s fraktalno geometrijo vrtinčne matematike.
Kadar je fraktalna geometrija enaka, potem je rezultat resničen, v tem primeru mora biti tisto število iz skupine 4 številk vsebnik črk/številk, ki vsebuje besedo hash, sicer ga izločimo iz rezultata.
Kadar je vsota števil skupine enaka ali manjša od 5, je beseda hasha krajša od 9 znakov, kadar je manjša od 8, je beseda krajša od 18 znakov, pri tej vsoti obstaja razmerje, ki se doseže šele tu, saj rezultati vedno podajo natančno število.
Celoten postopek opravim s papirjem in svinčnikom, ker ni programske opreme, ki bi vse te korake opravila samodejno, po izračunu fraktalne geometrije pa traja le nekaj ur.
Upoštevajte, da je pri ponavljanju črke vsota fraktalne geometrije enaka 0, ker pa 0 v tej matematiki ne obstaja, je rezultat vedno 9, to pa zato, ker morate dobiti 3 6 ali 9, da spremenite polarnost geometrije .
Ne hodite predaleč s pridobivanjem števil v več kot 2 številih v alfanumerični besedi (2 neprekinjeni števili), če pa jih je mogoče dobiti, na enak način z znaki. Ne glede na težavnost hasha sha 256 ali sha 512 se pri obeh uporabi enak postopek in dobi enake rezultate, saj je koncept teh matematičnih metod delo s poenostavitvijo celotne množice.
To metodo sem preizkusil s 100 hashi, 50 sem jih ustvaril sam, 50 pa jih je ustvarila neznana oseba, in v 100 poskusih je bila vedno uspešna.
Kaj lahko s tem dosežemo, če vemo, kakšne črke in številke vsebuje beseda, (v primeru, kaj jih ima, lahko poznamo tudi znake, postopek je enak, le da je daljši), in dolžino besede.
Ne nadaljujte s preučevanjem tega, prepričan pa sem, da lahko vsak znak pridobite tudi glede na njegov položaj v besedi, se pravi, da lahko spoznate vrstni red, v katerem se nahaja vsak znak, saj pri metodi, ki vam jo pokažem, ni vrstnega reda, pridobijo se le črke in številke, ne pa tudi vrstni red, vendar sem prepričan, da v geometriji obstaja vzorec reda, saj je, kot sem omenil, povezan s polarnostjo in ta daje red.
Vabim vas, da raziskujete o tem, in z veseljem prispevam več na to temo, saj po raziskovanju na omrežju nisem našel ničesar podobnega, in to je tisto, kar ustvarja hvaležnost odkritja, čeprav je le za znanje in ne prispeva ničesar donosnega .
 
Top