Question Ali bi ta sinteza dmt delovala

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
ta sinteza je prvotno iz "Synthesis of DMT (and analogs) from Tryptamine by Rhodium" (Sinteza DMT (in analogov) iz triptamina z rodijem), ki sem jo bolj razširil z več podrobnostmi, samo sprašujem, ali sem vse pravilno razumel, saj nisem najbolj pameten v kemiji, vendar sem izvedel več sintez, vendar ne pri psihedelikih.


1. "V 900 ml metanola v litrski bučki raztopite 15 g formaldehida in 60 g triptamina. Mešanico refluksirajte 30 minut pri 50-55 stopinjah Celzija, medtem ko refluksira, raztopini formaldehida in triptamina z dodajnim lijakom počasi dodajte 25 g natrijevega cianoborohidrida, raztopljenega v 100 ml raztopine metanola. Z mešanjem !
2. Mešanico ohladimo na sobno temperaturo, nato pa ji z mešanjem po kapljicah dodamo 7 g ledene ocetne kisline. Mešanico refluksiramo 50-60 ur pri 50-60 °C.
3. Ko je reakcija končana in se ohladi, destilirajte preostali metanol, dokler vam ne ostane surovi proizvod v prahu ali suspenziji, ki mora biti rumene ali rjavkaste barve.
4. V erlenmajerico dodamo 500 ml 5-odstotnega vodnega amoniaka in dobro premešamo.
5.Mešanico ekstrahiramo s 3 x 100 ml diklorometana. Plasti ločimo z ločilnim lijem. Sloj DCM bo na dnu. Vodno plast zavržemo.
6. Združite vse vleke DCM
7.Izperite DCM z malo vode in ločite spodnjo plast, ki je vaša raztopina DCM
8.Diklorometan posušite z 10 g brezvodnega magnezijevega sulfata. Počakajte, da se vse usede na dno, nato raztopino DCM filtrirajte skozi filtrirni papir, da odstranite ves magnezijev sulfat.
9. Diklorometan destilirajte pri atmosferskem tlaku.
1. Destilacijo nadaljujte v vakuumu, dokler ne zberete dimetiltriptamina. -
11. Dimetiltriptamin rekristaliziramo iz vrelega heksana z dodatkom nekaj ml etil acetata. Lahko pa ga raztopite z DCM in ponovno kristalizirate, da dobite "čistejši" izdelek. "
12.morda bo potrebno nadaljnje čiščenje !!!
 
Top