Wuhan Alpha Omega Pharmaceutical Lab.... zakonit? pregled?

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi. Tukaj je nov uporabnik.
Naslednji teden odhajam za dva meseca v Kolumbijo in medtem ko bom tam, bi rad vzpostavil majhno operacijo za sintezo 4mmc, medtem ko bom tam. Razmišljal sem, da bi začel s 100 g 2B4MP ali približno toliko...

Prepričan sem, da lahko priskrbim laboratorijsko opremo, vendar imam malo težav s predhodniki... ali kdo pozna kakšen legalen laboratorij? Je Wuhan Alpha Omega zakonit? Vem, da se oglašujejo tukaj, vendar je njihovo delovanje videti nekoliko sumljivo.

Tam imajo na primer navedene svoje whatsappe. Poleg tega je na strani "O nas" kot "avtoriteta na medicinskem področju" naveden "Jack Damon", vendar je ta fotografija sranje, ki je s pomočjo iskanja slik na Googlu razkrila, da je nekdo drug.


Na primer, na tej drugi povezavi njegova dobesedna navedba imena pravi Dennis


In tukaj je iskanje Google



Po tem, ko me je Chenhua Chems (wickr: cnbilly) pred časom prevaral za 400 £, sem malo zadržan, da bi znova naročil od teh prekletih Kitajcev! Še posebej ob takšni rdeči zastavi.

Ali je kdo uporabil tega prodajalca?
Ali lahko potrdi primernega prodajalca?

Če ne, bom morda ostal pri coke...., ampak kje je zabava v tem? :)
 
Last edited:

Deedubbau

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Ste že kdaj dejansko ravnali z bromoketoni? Ostani pri kupovanju koksa...

Bromoketoni so neverjetno močni dražljaji, če odprete steklenico zunaj digestorija, boste izkusili, kako je, če vam po celem telesu drgnejo kolumbijske čilije....zanesite mi...
Ni zabavno.
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Ne, to bo moj prvi znanstveni poskus, ki presega preprost ReX v IPA in eno (resda precej hamfistično) ekstrakcijo naravnost na bazo iz korenine mimoz.

V videoposnetku o meph sythesis fant ne izvaja reakcije v digestoriju, niti ni videti, da bi nosil popolno zaščitno obleko, kot namigujete, da bi lahko bila potrebna.

Opazil sem, da v drugem komentarju omenjate, da je večina 2B4MP, poslanih s Kitajske, prevara (iz razloga, ki ste ga navedli) - ste prepričani?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Želite ustanoviti laboratorij za mefedron v Kolumbiji - državi kokaina in kartelov?
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Moj človek, še niti pristal nisem na kraju samem ... ko se naslednji teden namestim in se ponovno združim s prijateljem, dobim lay of the land (morda tudi lay of something else) ... potem bom določil pot naprej.

Potrebujem le bučko z 2/3 vratu, ločilni lijak in povratni kondenzator (slednji se mi zdi nepotreben, saj se uporablja le za odzračevanje; izstopajočih plinov ni treba loviti in jih vračati nazaj v zmes... kajne?).
Seveda tudi sestavine predhodnikov.

Kolumbija je država s 50 milijoni prebivalcev... ali mi resno trdite, da ima kartel vso državo pod nadzorom? Nobenega vojaškega ejercita, nobene policije, nobenega abecednika, ki bi deloval inkognito v tujini ...?



Ali lahko dobim resne odgovore? Lahko kdo odgovori? @Marvin "Popcorn" Sutton?
 
Last edited:
Top