yaba recept bo plačal za to

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Doe anyone know how to make yaba the meth pills from thailand will pay for it.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. jaba je tableta za uživanje metamfetamina, ki je sestavljena iz metamfetamina in kofeina v razmerju 50/50 ali manj (20/80). Morda je v njej še nekaj polnil in živilskega barvila.
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ali mislite, da bi mi lahko dali navodilo, kako bi to lahko naredili, nisem tako dober v kemiji, vendar poznam kemika, ki bi to lahko naredil, vendar potrebujem nekakšno knjigo s smernicami, na primer kako združiti met in kofein ter kako narediti met po najcenejši metodi z največjim donosom.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Izbrati morate metodo, ki bo primerna za vas in za vašo lokacijo, razpoložljivost predhodnikov. Obstajajo metode iz P2P in efedrina. Tam lahko najdete metodo tabletiranja. Upam, da imate dovolj dobrega kemika za mešanje metamfetamina s kofeinom :)
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
yh ampak kako se metamfetamin zmeša s kofeinom? to je tisto, za kar potrebujem navodila. Za predhodne sestavine na srečo živim v kraju, kjer lahko dobim, kar koli potrebujem, tu ni omejitev glede psevdohladnih zdravil, tako da lahko dobim čim več. Ali imate navodila za mešanje metamfetamina s kofeinom?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Prevajanje je preprosto kot kuhanje. Na tehtnici morate odtehtati 100 g meta in 100 g kofeina v pekačih, nato pa ju v eni veliki čaši z mešalno palico temeljito premešati, da dobite mešanico 50/50 meta s kofeinom.
 
Last edited by a moderator:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Daym G.Patton, zanima me, ali se bo trackzz kdaj vrnil s slikami? Ker veš, kako pravimo na zasebnem spletu, pics or it never happened lol.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
WTF je yaba ???? Veste, kaj je metamfetamin ...
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Yaba je tisto sranje, ki ga menihi v Aziji tlačijo na noobe čez Pacifik. Indonezija, Indija, Aussie, ni pomembno, od kod pravzaprav, samo izvira iz laboratorijev tam in gre na vzhod, prihaja iz relativnega zahoda, odvisno od tega, kje sedite. Videti so kot skittles, morda imajo okus po skittles. Poceni, učinkovit, podzemni farmacevtski adderall, če vprašate mene.
Na žalost je vojna proti drogam, kot vsi vemo, škandalozna. Človek bi si mislil, da bodo te droge bolj priljubljene na rave sceni v ZDA, namesto tega pa imamo v svojih tabsih raje MDMA ali analoge, kot sta BK MDMA ali Piperzine.

Edina prava dizajnerska droga je mefedron. Vse druge so le spremembe tistega, kar že poznate in imate radi.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Amfetamin z okusom skittles ? Resno?

Resnično sranje.

In, da, gospod, mefedron bo rešil svet in ZDA ! :LOL:
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Nisem bil presenečen, saj imajo tablete ZDA že same po sebi rahel okus po sladkorju, nekatere ga celo vsebujejo, da odložijo okus dejanskega zdravila.
 

Binary68

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Z naklonjenostjo Združenih narodov - Vzorci in trendi zlorabe stimulansov amfetaminskega tipa in drugih drog v vzhodni Aziji in Pacifiku 2005.

https://perpustakaan.bnn.go.id/site..._of_Amphetamine_Type_Stimulants_ATS_and_O.pdf - stran 103)

Povprečna teža tablete jabe je 90 miligramov, njena sestava pa vključuje 25-30 odstotkov
metamfetamina, 60-70 odstotkov kofeina in 5-10 odstotkov drugih veziv.

Glej tudi "Identifikacija nečistoč in statistična razvrstitev tablet metamfetamina (Ya-Ba), zaseženih na Tajskem" https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/yaba.impurities.pdf.



Torej mislim, da je recept 30 mg zmletega kristalnega metamfetamina
50 mg čistega kofeina
10 mg veziva
0,1 mg etilvanilina

glede izbire polnila/veziva - če je potrebno - potrebujete nekaj, kar se pri segrevanju zlahka razgradi in ne oddaja strupenih plinov. Morda je lahko dostopen kalcijev karbonat, ki razpade na CO2 in pusti belo trdno snov kalcijev oksid (apno). Običajno ga je mogoče kupiti v dolarskih trgovinah kot kemikalijo v razvlaževalniku zraka.

Če ga boste izdelali, me najbolj zanima pogovor.

B68
 

roshan

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ali mi lahko, prosim, posredujete nekaj smernic ali navodil, kako izdelati tableto yaba, glede na sestavo, ki ste jo omenili? To bi bilo zelo dobrodošlo, saj imam dostop do potrebnih predhodnikov in pomoč sposobnega kemika. Zlasti me zanima, kako učinkovito zmešati metamfetamin s kofeinom. Zahvaljujem se vam.
B68
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mora biti tako, da se talijo, namesto da bi gorele, ker ljudje radi kadijo tablete iz folije
 
Top