YVS aretiran

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
http://darknetlidvrsli6iso7my54rjayjursyw637aypb6qambkoepmyq2yd.onion/post/dark-web-drugs-vendor-yvs-indicted-56671c6e

Velike porote v Pensilvaniji in Kolumbiji so obtožile moškega iz Pensilvanije, ki je obtožen distribucije velikih količin drog prek več temnih spletnih tržnic pod vzdevkom "YVS".

V skladu s sodnimi dokumenti so 25-letni Jacob Blair iz Pensilvanije in njegovi sostorilci po ZDA distribuirali velike količine ponarejenih tablet oksikodona, Xanaxa in Adderalla. Blair je upravljal prodajne račune na več temnih spletnih tržnicah, vključno s Tor2Door, AlphaBay, Nemesis in ASAP.

Obtožnica v dveh točkah, vložena v Kolumbiji, obtožuje Blaira, da je najmanj od maja 2022 do 16. februarja 2023 sodeloval v zaroti pri distribuciji ponarejenih tablet prek več prodajnih računov na temnem spletu pod uporabniškimi imeni "YVS", "Colorshifting", "YourVendorsSupplier" in "YVendorsSupplier".

Na portalu Tor2Door je družba YVS trdila, da je sindikat strokovnjakov, ki so specializirani za izdelavo najboljših izdelkov, ki jih ponujajo trgi." Družba YVS je na trgu izpolnila približno 459 naročil. Na trgih ASAP in Nemesis je družba YVS izpolnila najmanj 534 oziroma 406 naročil. Blair je prodajo opravil tudi prek platform za šifrirano sporočanje, kot je Wickr.
Preiskovalci naj bi ugotovili, da so tablete oksikodona, ki jih je distribuiral Blair, vsebovale fentanil in metonitazen. Medtem ko so tablete adderall vsebovale metamfetamin.

Obtožnica Blaira in njegove sostorilce obtožuje tudi pranja bitcoinov in monero, ki so jih prejeli iz operacije preprodaje drog. Blair je za unovčevanje prihodkov od operacije uporabljal račune na borzah kriptovalut, kot je Kraken.

V tridelni obtožnici, vloženi v zahodnem okrožju Pensilvanije, je navedeno, da je Blair poskušal posedovati več kot 100 gramov mešanice z zaznavno količino analoga fentanila; posedoval z namenom distribucije več kot 40 gramov mešanice z zaznavno količino fentanila in metamfetamina v 50 gramih mešanice ter posedoval z namenom distribucije več kot 400 gramov mešanice z zaznavno količino fentanila.

Agenti FBI in DEA so 24. februarja 2023 izvršili odredbe za preiskavo skladišča in bivališč, povezanih z Blairom. Pri preiskavi so zasegli približno 10.000 domnevnih tablet fentanila, surovega praška v plastičnih tulcih, stiskalnico za tablete in 11 kosov strelnega orožja, vključno z AK-47 in AR-15. Blair je bil nato aretiran in pridržan.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Idiot KDO prodaja fentanil dobro, da so ga ujeli :)
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
vau, to je tako neumno.
sovražimo, ko ljudje skrajšujejo roke in samo hitijo s postopkom, resno? Kraken? wtf
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Ne zanima nas niti, kakšen fent in meta je uporabil, saj je splošno znano, da večina prodajalcev v svojih tabletah uporablja fent in meta.
 
Top