🔍 En Çok Arananlar!

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Kısa bir süredir bu dünyanın içindeyim, ancak edindiğim bilgilerle yardımcı olmaya çalışacağım. Yakın zamanda paladyum klorür arıyordum ve oldukça güvenilir görünen, 14 yıldır Alibaba'ya kayıtlı olan ve çeşitli ürünleri olan bu tedarikçiyle karşılaştım.

Paladyum klorür: Bağlantı burada

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Dinleyin, bunun bir değeri var mı gerçekten bilmiyorum, ama bir süre önce uluslararası gizli nakliye sunan farklı öncül tedarikçilerle dolu garip bir Kongo pazarına rastladım. Dediğim gibi, işe yarar mı bilmiyorum ve henüz tedarikçilerden hiçbirini denemedim, ama belki ilginç bulursunuz ve değerlerini belirlemek için daha iyi bir konumdasınızdır. Sadece yardım etmeye hevesliyim ama yardımcı olup olmadığımdan emin değilim.

İŞTE BURADA:

Ka-bien pazar yeri

Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Çin'den sipariş verme riskini almak için kaba bir fiyat, aksi takdirde bu iyi ve iletişimsel personele sahip iyi bir şirket!

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
50
Wh wingroup, kendileriyle yaşanan birçok sorundan sonra burada yasaklandı. Bu yüzden lütfen onları tavsiye etmeyin.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Bu tedarikçi, diğer forumlardaki hobiciler arasında büyük saygı görmektedir:
Polonya kökenli, diğerleri gibi.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Ve tekniklerinizi içe aktarmak için paylaşma konusunda rahat mısınız? Başka bir kişiye veya boş bir adrese mi gönderiliyor yoksa numaranız nedir? (Cevap vermeyi reddederseniz tamamen anlarım, elbette :).

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
50
Sadece doğru (kendi) detayları kullanın. Boş adresler, posta kutuları veya diğer yapıları kullanarak daha fazla dikkat çekersiniz. Sizi istiyorlarsa zaten ulaşacaklardır.

Yerel yasaları bildiğinizden emin olun ve "biraz" makul bir hikayeniz olduğundan emin olun

Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Evet ve pyrogarage.pl de HARİKA. Çok hızlı ve güvenilir hizmet, onlardan birçok kez sipariş verdim. Yine de onlar piro tedarikçileri, bu nedenle sunulan kimyasallar temel kimyasallar. Ve sadece toz halinde.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
www.rpolly.com.
Almanya merkezli. Farklı kimyasallardan oluşan küçük bir stok tutuyor. Ellerinde var:
MEK
N-Butilamin
Sülfür
Sodyum metal
Benzaldehit
Etil asetat
Metoksipropanol
Ksilol

ve diğer bazı daha az ilginç kimyasallar. Yani çok büyük bir stok değil ve en ucuzu da değil ama güvenilir.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Gerçekten mi? Bu çok garip. Foruma yazmadan kısa bir süre önce kendileriyle iletişime geçtim ve hızlı bir şekilde cevap verdiler.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Web sitesinde 2 sipariş verdim ve mesaj, nakliye ile toplam fiyat için sizinle e-posta yoluyla iletişime geçeceklerini söylüyor ancak son fiyatı asla göndermiyorlar. Sanki orada değillermiş gibi.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18

Hey DocX, Avrupa'ya ve genel olarak Almanya'ya sık sık seyahat ettim, onları şahsen ziyaret etmeyi çok isterim. Az önce Dortmund'daki adreslerini kontrol ettim.
Sence SENTETİK NOİDLER için tüm veya neredeyse tüm prekürsörleri onlardan alabilir miyim?