1 D LSD Sentezi?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Birisi 1 D LSD'nin nasıl yapıldığının bir dökümünü verebilir mi?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
Bunun üzerindeki 1N açil nedir (1P, 1A, 1CP) biliyorum. Normalde N açilasyonu öncü madde üzerinde yapılmalıdır (son adım olarak açilasyon şansı vardır), böylece elinizde hangi açil klorür olduğuna bağlı olarak aynı LSD'den tüm türleri yapabilirsiniz. Propionil popülerdir ve satın alınması kolaydır.

View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
Zincir uzun olursa etkisi ne olur merak ediyorum ve şu anda burada söylemeyeceğim garip bir vahiy var ama miristoil klorür yapmak kolaydır.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
AxGhL4I9Ks

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
Endojen transmiter olan anandamid, araşidonik asidin bir amididir.

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
14
Fikir belirli bir kararlılığa sahip olsa da, ilk olarak birkaç sorun ortaya çıkacaktır, ilki molekülün gerçek yaratımı çok uzun ve verimsiz bir süreç olacaktır, sterik engelleme ve tüm bunlar, ikinci nokta, amid kuyruğuna belirli miktarda karbon eklendikten sonra, molekül çok polar olmayacak ve kan beyin bariyerinden yayılamayacaktır, sanırım yaklaşık 4. veya 5. karbondan sonra yani 1h-lsd sonra psikoaktif hale gelmeyecektir.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
Keşke herkes böyle cevap verebilse! Profesör müsünüz? (İnsanlara sık sık uzman derim ama profesör nadir bir iltifat aldınız). Dürüst olmak gerekirse, tüm moleküler düzeneğin BBB'yi geçmek olduğunu hiç düşünmemiştim, bunun bir ön ilaç olduğunu bilerek, bunu yapmak için hidrolize edildiğine bahse girebilirdim. Araşidonik asit kendi yoluna gidiyor ve LSD Bu sonsuz büyüleyici fizyolojiye dalmıyorum, mantığım böyle gidiyor ve okuyacağım. Biyokonjugatlar kendi yollarında havalı, bu yüzden asil büyüdükçe dozun arttığını bilerek yazdıklarım utanç verici değil. Araşidonik asit benim için bir hayal kırıklığı ve umarım en azından bir şişe kimyasal koleksiyonumun toplu yıkımından kurtulmuştur (değerli çünkü DEA'yı onları bana geri vermesi için "zorladım" ama ailem yok etti). Şanslıysam 50 gramım olacak, yapısını bile çizemediğim bu yağa karşı eski bir hayranlığım var (şimdi kendimi bir biyokimyacı olarak sunduğum için benim için utanç verici). İçimdeki sentezci uygulamaya koymayacağımı biliyor ve evet çok fazla iş gibi görünüyor. Bu konuya ışık tuttuğunuz ve daha fazlasını aramaya teşvik ettiğiniz için teşekkür ederim. Saygılarımla!