2-(2-klorofenil)-2-nitrosiklohekzanon ketamine dönüştürülebilir

dd^YrVmgVfy#8nL4GN^J

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
2-(2-klorofenil)-2-nitrosiklohekzanon ketamine dönüştürülebilir. Bunu sunan satıcılar gördüm.

"2-CPNCH'nin öncü olarak kullanıldığını bulduk. Çinko tozu ve formik asit kullanılarak 2-CPNCH norketamine indirgendi. Eschweiler-Clarke reaksiyonu yoluyla norketamin, ketamin sentezlemek için formaldehit ve formik asit ile reaksiyona sokuldu; bu işlemin avantajları reaksiyon süresinin kısa olması ve az miktarda kimyasal madde gerektirmesidir."

Ama kimsenin bundan bahsettiğini görmedim. Oldukça basit görünüyor.

JGiyXlTwP7

G.Patton veya @William Dampier, Bu reaksiyon hakkında bilginiz var mı?

Belki yanılıyorum, ama acaba formadelhit + formik asit yerine formamid + formik asit kullanılabilir mi?

Lokitaste

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Sentezin 1 kg için yaklaşık maliyeti nedir?
Soruyorum çünkü Çinli satıcılara baktım ve reaktifler bana çok pahalı geldi.
Çünkü yerel olarak 1 kg ketamini 6700 USD'ye alabiliyorum.

Dopey

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
zn, formik asit ve formaldehitin kg'ı 1k'dan fazla olmamalı (nitro prekürsörü hariç). alibaba'da nitro prekürsörünü 500gr / 900USD'ye satan bir satıcı buldum. ama fiyat 6.7usd/gr ise, unutun derim. Çin'den onlarca veya yüzlerce kilo prekürsör ithal etmeyi gerektiren gerçekten büyük ölçekte çalışmak istemiyorsanız. yaşadığım ülkede, temiz rasemik k fiyatı 50-40 USD / gr civarında ve yine de bunu yapmazdım.
ve yapsam bile, bu yolu seçmezdim. bu yol düşük verime sahiptir ve tersiyer amin safsızlığı üretir.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, bunun mümkün olduğunu biliyorum ancak sentez yazım verilerini görmedim. Formamid + formik asit söz konusu olduğunda, formamid formik asit ve nitro grubunun protonat oksijeni olarak çalışmayacaktır.

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Deals
39
Evet mümkün, tam olarak bu sentezi yaptık. Pek etkileyici değil. Nitroyu azaltmak için aktif kömür ile sodyum borhidrür kullanmanızı öneririm, daha iyi verim. Sonra formik asit, formaldahit ile devam edin. Biz %50 verim aldık. Bahsettiğiniz öncül madde çok pahalı. Diğer yöntemler daha verimli ve daha ucuz.

hider8028

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
efendim, sizin için öğrenebilir miyim?

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Deals
39
Merhaba kardeşim, biz öğretmenlik işinde değiliz, ama belki belirli bir sorunuz varsa yardımcı olmaya çalışabiliriz.

hider8028

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
yönteminizi, hammaddelerinizi ve adımlarınızı benim için hazırlayabilir misiniz, yardımınız ücretsiz değil