2-floroamfetamin

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Bu maddeye biraz kredi 2-floroamfetamin.
Piyasadaki ilaçlara kıyasla uyarıcı etkisi ile gerçekten etkili. Lipofilik olması, ağızdan uyuşturucu alımını kolaylaştırmaz.
Merkezi sinir sistemini inhibe etme şekli kendine özgüdür ve Adderall'in yerine bile çok faydalı olabilir. Kuzeni dekstroamfetaminin muadili olarak adlandırılabilecek kadar önemli benzer faydaları olduğunu düşünüyorum. dekstro izomeri ve benzen kadranındaki floro atomu arasında yapısal olarak güçlü bir ilişki olduğunu akılda tutarak, kesinlikle bazı kimyasal romantizm var.

Bu tür bir maddenin daha muhafazakar gruplarda gelişeceğini varsayıyorum; daha çok tıbbi amaçla gelişmenize yardımcı olan ve aynı zamanda zevk veren maddeler arayan insanlar.

(Belki de beyinde dopamin ve norepinefrin salınımını teşvik ettiği varsayıldığı içindir).
Sentetikler, kimyasallar veya araştırma kimyasalları ile yeni başlayan herkesin buradan başlamasını tavsiye ederim. 2-fa da çok güçlüdür!

İşte fiziksel özelliklerini görmek için faydalı bir bağlantı:
https://imgur.com/a/bd7LlJz

Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
WUT?! 2 pozisyonu metadır, yani tamamen kendisiyle ilgilidir, ancak meta direktörler çoğunlukla devre dışı bırakılır, bu yüzden garip bir tür kendini amortismana tabi tutar. 🤔

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Meta direktörünü orto ve para'yı anladığım kadar anlıyorum. Meta üzerindeki flor tam olarak bir safsızlık değil mi?

Tecrübelerime göre bu "değer kaybı" onu faydalı ve diğer amfetaminlerden farklı bir şekilde etkisiz hale getiriyor.

- uyumak ve uyanmak müthiş
- ve ertesi gün uzun süreli yatıştırıcı stimülasyon. Kalıcı.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
2 konumu her zaman ortodur, meta olması mümkün değildir çünkü bu her zaman 3 konumudur (orto, meta ve para, bir (1) olan diğer ikame ile ilgili olarak 2, 3 ve 4'tür.

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Dersleriniz için teşekkür ederim. Benzen halkası üzerindeki iki madde konumu arasındaki farkı daha da iyi anladım ve farkı anlıyorum.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
4-fluoro ile karşılaştırıldığında nasıl? Yaklaşık 15 yıl önce denediğimde bunu oldukça beğendiğimi hatırlıyorum, çok pürüzsüz ve "temiz"

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Başkalarını konuyu belgelemeleri için motive etmek beni memnun ediyor.

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Ben de öyle. Yaptığınız işi sevdiğinizde ve tutkunuzun peşinden gittiğinizde böyle olur. İnsanları yükselmeleri için etkileyen anonim grupların bir parçası olmayı seviyorum. Kimya ve teknoloji öğrenmek hayatta kalmanın ve ilerlemenin bir yolu.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Beynim durdu.
Şuna ne dersiniz? Para mı meta mı? J/k, Mara R. Peta ile tanışın, kendisi burada yeni
LvCOmUEVjQ