100 litrelik bir reaktörde 3-CMC, en verimli ve/veya en kolay yol hangisidir?

bubbler

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Merhaba,

Soğutma/ısıtma sistemine sahip 100 litrelik bir reaktörde 3-CMC yapmak istersem, bu ölçek için en iyi sentez hangisidir? Ve kolay veya ucuz reaksiyon arasında seçim yapmam gerekiyor mu yoksa her ikisinden de biraz almak için bir orta yol var mı?

Reaktörü tek bir partide maksimum kapasitede çalıştırmak için kimyasalların oranı ne olmalıdır?

Teşekkürler

• Like
Reactions: $!$

bubbler

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Forumun yaşlıları da bana biraz katkı sağlarsa mutlu olurum =) William Dampier 'in cmc reaksiyonları hakkında bazı ipuçları verdiğini gördüm, @G.Patton da öyle. Ayrıca @The-Hive 'ı da bazı tartışmalarda gördüm. =) Umarım tartışma devam eder.

100g'lık 3-cmc partilerinin tartışıldığı konuları okudum, ancak şimdi bunu bir reaktörde daha profesyonel bir şekilde yapmak için bazı ipuçları almak istiyorum.

• Like

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Merhaba, 3'-chloro-2-bromopropiophenone'dan en iyi yol, 4-mmc ile benzer şekilde doğrudan ikame nükleofiliktir. Küçük ölçekli parti ile 3-cmc elde ettiniz mi?

bubbler

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Çözücü söz konusu olduğunda, aksini söylemediğiniz sürece kolay erişim nedeniyle DCM'yi tercih edeceğimi düşünüyorum?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
Bir sürü farklı yöntem var, size en uygun olanı ve hangi kimyasalları alabileceğiniz @Netflix 300ml DCM ile 100g parti yapar sallayın ve pişirin tarzı veya DCM yerine etil asetat daha kısa reaksiyon süresi

• Like
View previous replies…

bubbler

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Cevap için teşekkürler, tartışmaya devam edelim =)

"Bir sürü farklı yöntem var, size en uygun olanı" bu yüzden buraya bu parti ölçeğinde bana en uygun olanı birlikte bulmaya çalışmak için geldim, bu yüzden bununla ilgili daha fazla fikir ve girdi ile çok minnettar olurum ... Sanırım benim için neyin doğru olacağına karar vermeden önce farklı reaksiyon yollarının artılarını/eksilerini tartışmam ya da en azından anlamam gerekecek.

Peki DCM neye kıyasla daha uzun zaman alıyor? CMC ile ilgili dağınık birçok bilgi gördüm, bu yüzden şimdi her şeyi bu başlığa almaya çalışacağım.

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
En Kolay yöntem olan @Netflix 'i takip edin. Hepiniz çok daha fazla bilgi bulacağınız Sorular ve cevaplar bölümüne bakabilirsiniz

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
83
https://www.kryminalki.pl/artykul/17099,policjanci-zlikwidowali-domowe-laboratorium-do-produkcji-klefedronu-przejeto-ponad-200-kg-narkotyku-wideo