3 pot kokain HCL Çin prekürsöründen yüksek verimle?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Sentez

Ürünün birçok örneğinden biri

Bu şu anda aklımda olan yeni bir fikir, ancak öncüller/verim oranı önceki tekniğe göre çok daha verimli görünüyor. Bunu son zamanlarda okumadım, ancak bir toplu işlem için değiştirerek sürekli işlemi ortadan kaldırabileceğimi düşündüğümü hatırlıyorum ve araştırdığımı ve -40 ° C'nin kuru buzun alt aralığı olduğunu hatırlıyorum.
Sadece konuyla ilgili bir diyalog başlatmak ve sizinle tartışmak istiyorum 🧑‍🔬

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Bir şeyler bulmuş olabilirsiniz ancak ne yapmak istediğinizi biraz daha açıklayabilir misiniz? Kokain sentezlemek mi?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Tabii ki ben değil. Böyle bir şeyi yapabilecek bilgi ve donanıma sahip biri, sentezlemenin sokaktan satın almak kadar maliyetli olduğunu söyleyecektir. Ortalama bir hobici için, bir tropan alkaloidinin sentezinde bu noktaya ulaşmak kolaylıkla 20 kat daha pahalıya mal olacaktır. Arkadaşlarımın endişesi daha çok postayla almakla ilgili 📬

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Çok güzel. Aynı fikirdeyim - sentezlemek çok pahalıya mal olur ve 2019'a kadar mümkün bile değildi. Keşke arkadaşınıza endişesi konusunda yardımcı olabilseydim. Sadece nereden başlayacağınıza dair bir fikir: MSDS sayfası kimyasal hakkında ne diyor? Ayrıca Alibaba'daki nakliyecinin başka müşterileri ve yorumları da olmalı. Benim deneyimim, satın alma işleminin bir miktar koruması olduğu ve onlara zarar verebileceği için risklerin ne olduğunu oldukça iyi bildikleri yönünde. Sorun yok diyorlarsa sorun yok demektir.

Bununla birlikte, bir maya böceğinin içinde kokain sentezlemek harika olmaz mıydı? Biyosentez ama aynı son ürün. Bunu yapan insanlar var. Yakında gerçek olacak ve ticari olarak uygulanabilir olacak.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
MSDS'ye göre oldukça kötü ve çalışmak için tam bir tehlikeli madde kıyafeti gerekiyor. Çinlilerin ABD yasalarıyla fazla ilgilendiklerini sanmıyorum. Bunlar şirket ve eğer iade edilemezlerse Çin vatandaşı bir bireyi Amerikan suçuyla suçlamak tartışmalı olacaktır. Bu kimyasal tesisler çok sayıda doğrudan öncü madde sunuyor ancak özellikle Amerikalılardan herhangi bir yorum almıyorlar. Son zamanlarda bazı bilim adamlarının Avustralya'daki bir tütün bitkisini kokaini biyosentezlemek üzere CRISPR ile modifiye ettiklerine dair bazı makaleler gördüm. Bu tür bir bilgi ve ekipmana sahipseniz, Çinliler gibi yapabilir ve sadece patenti ihlal edebilirsiniz 🤔🤷

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Kötü kimyasal? Tehlikeli madde kıyafeti mi? "Arkadaşın" ne yapıyor? Cevap verme. Kulağa harika geliyor. Yani sırf kötü olması sorun yaratacağı anlamına gelmiyor. Ambalaj gerekliliklerine uymak tamamen satıcının sorumluluğunda. Uymaları için onlara karşı çok fazla güven olması gerekiyor, yoksa Çinlilerin yapacağını hayal ettiğim şey sadece farklı bir şey olarak etiketlemek ve "Endişelenmeyin, endişelenmeyin" demek. Hiç Amerikan yorumu olmaması, bana orada sahte bir inceleme oluşturacak arkadaşları bile olmadığını söylüyor. Bunu söylediğim için üzgünüm amigo gitmeyecek gibi görünüyor. İncelemeleri olan başka sağlayıcılar var mı? Belki de yoktur, bu da kesin bir onaydır.

Tamamen anladım dostum. Bizim yaptığımız da bu, ancak böyle doğal olarak oluşan bir genin ne patenti var ne de olabilir. Eğer olsaydı, patent için başvuran ve onu uygulamaya çalışan kişi olmak ister miydiniz? Komik bir şaka. Ha ha.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Yıllar önce bir mantar çiftçisiydim ve patentler hakkında bir şeyler okumuştum. Yanlış bilgilendirilmişsiniz. Sizin için bir kopyala yapıştır;
e Birleşik Devletler Patent ve Ticari Marka Ofisi (USPTO), eşeysiz olarak üretilen yeni ve farklı bitkiler için bitki patentleri ve genler, özellikler, yöntemler ve bitki parçaları dahil olmak üzere patentle ilgili uygun buluşlar için faydalı patentler verir.Aug 25, 2021
4bxYm9Kt3k

https://www.uspto.gov ' patent-poli̇ti̇kasi

Bitki ve bitki çeşidi koruması | USPTO

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
PVP'ler. Mühendislik patentlerini biyolojiye uyarlamaya çalışırken bu ayrımı ne zaman yarattıklarını hatırlayın. Bundan önce, 10 milyona satıldıktan sonra doğal bir gen olduğu için patentlenemez ilan edilen Taq polimeraz vakası vardı. GDO'lu bir bitki patentlenebilse de, koruma yapılan işi, özünde benzersiz genom niteliklerini kapsar. Doğal olarak ortaya çıkan hiçbir gen patentlenemez çünkü doğal olarak ortaya çıkmaktadır. Tüm bunlardan anladığım kadarıyla siz ABD'de yasalara uyan bir vatandaşsınız. Ben değilim. Yargı yetkisi MFers! Görünüşe göre yakında kendime biraz kokabacco yetiştireceğim. THC ve peyote genleriyle doldurabilirsek mükemmel olur. Var mısın? Adını ne koyacağız? Ben maricocabaccoyote diyorum.

Kokain üreten bir organizmanın patentini almaya çalışmak harika olurdu. O konuda sorun yok.

Last edited: