3C-P'den 35P-NBOH'a mı?

drslump

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Merhaba, bu yeni marka kimyasalı izledim ve kimya ve izomer tasarımı hakkında hiçbir şey bilmediğimi söylemeliyim ama bu, blotter'a koymak için dozun ağırlık olarak daha büyük olması dışında aradığım şeye benziyor.

sorum şu: moleküle bir benzaldehit halkası ekleyip onu bu hayali yeni kimyasala dönüştürebilir miyiz? sadece bilmek için, bu 2cb değişimini seviyorum ama MG dozlarından 1k daha güçlü ve UG dozlarında aktif hale getirebilirsek çok sevinirim

Tartışma açıktır XD

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
65
2C tipi PEA'ların aksine, 3C tipi yapılar amfetaminlerdir, düz fenetilaminler değildir ve bildiğim kadarıyla N-orto-Hidroksibenzil parçasının eklenmesi in vivo güçlerini artırmaz, bu nedenle x1k veya 3 büyüklük derecesi sıçramasını hayal bile etmeyin, bu 2C'lerde bile geçerli değildir, NBOM'lar / NBOH'lar maksimum 10-20 kat daha güçlüdür (yine de birkaç istisna vardır).
VwFrG65t4l
KZX4abf6dz

Last edited:

drslump

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
pardon, 2cb'nin MG'den UG dozlarına atlamasını sağlayan şey bencen halkasının veya benzaldehitin eklenmesi değil mi?
yani sizin mantığınız ve bilginizle düşündüğünüzde işe yaramayacak gibi görünüyor çünkü bunlar feniletilaminler değil amfetaminler?
yani bu, bunun bir nbome nboh üzerindeki dönüşümünü etkiliyor

Üzgünüm, bu konuda gerçekten acemiyim, biri mi yoksa diğeri mi olduğunu bile bilmiyorum

drslump

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
TjcM4hwmCA

kolayca saklayabileceğim ve durduğumda binlerce doz yapabileceğim çok küçük bir şey istiyorum.
(ayrıca triptadan daha ucuz ve evet, ben Hindistan'danım)

drslump

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Güncelleme bu olabilir mi?

2VcrFiPOHT

drslump

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Last edited:

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
65
Daha önce de söylediğim gibi, sübstitüe amfetaminlerin NBOM'larından/NBOH'larından fazla bir şey beklemeyin.
Yine de Proscaline-NBOH'dan biraz kazanç elde edebilirsiniz, bu yüzden deneyin ve bize bildirin.