Looking for a vendor 3CMC/3MMC satıcısına ihtiyaç var!

Vasile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Görünüşe göre bir önceki başlığım başarılı olamadı, bu yüzden tekrar başlıyoruz. 3CMC veya 3MMC satın almak istiyorum, toplu siparişler, AB'ye gönderim.

Dolandırıcılardan bıktım ve yoruldum, bu yüzden herhangi bir niyetiniz varsa lütfen nazikçe ve nazikçe f.cuk off. Burada zaten birçok kez dolandırıldım, emanet yolu ya da hiçbir şekilde.

İşte başlıyoruz, pm'leri bekliyorum, çoğunlukla kalite ile ilgileniyorum, bu yüzden gerekenlere sahipseniz bir anlaşmaya varabiliriz. Ürününüzden örnek gereklidir. Numuneler ödenecektir (bedava arayan bir cimri değilim).

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
85
kendin yap kardeşim sonra 1kg alırsın max 600€ hayır 3k€ veya daha fazla

Vasile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Keşke bu kadar basit olsaydı... Eğer kiralayacak bir kimyager varsa bir şeyler yapabiliriz :))

• Haha
Reactions: $!$

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Ayrıca iyi bir 3mmc tedarikçisinden haber almak istiyorum :)

dutchguy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Size ulaşabileceğim bir numaranız veya başka bir şey var mı?

Vasile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Görünüşe göre şansım inanılmaz değil, hala bakıyorum, EN kaliteli malzeme 3CMC istiyorum (3MMC de bir seçenek ama ikincisi), daha düşük kaliteyle uğraşmayacağım. Bana mesaj gönderen bazı Polonyalı dostlara, kardeşler lütfen google translate veya başka bir şey kullanın, polonyada ne dediğinize dair hiçbir fikrim yok, google translate de yapmadı, aynı sonuca (para) ulaşmak istiyorsak aynı dili kullanalım, teşekkür ederim.

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Reaction score
38
Deals
53
Senin için buldum arkadaşım endişelenme

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
85
3mmc polonya'da bulunmaz i̇lk.
3cmc Polonya'daki birçok laboratuvar kirli bok yaptı ya da bazen cam yaptı ama yasal olduğu zaman nedeland'daki gibi aynı yüksek değil. İsterseniz kendiniz yapabilirsiniz.

alinporumboiu

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
3cmc ve 3mmc için satıcıları sormaya devam ediyorsunuz, ancak aynı zamanda burada 3cmc için çok sayıda yorum bırakıyorsunuz ve çok iyi yorumlar ... hikayenize tam olarak uymayan bir şey kardeşim😂😂