Question 4′-Metilpropiyofenon $$$

cheminoob

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Birkaç gün önce 100 ml 4′-Methylpropiophenone'u yaklaşık 100 $'a satın aldım. Ancak bugün bir arkadaşımdan Rusya'da 1 litre 4′-Methylpropiophenone fiyatının 210 dolar civarında olduğunu öğrendim. Uzmanlardan neden bu kadar önemli bir fiyat farkı olduğunu merak ediyorum.

Attachments

• 7HinDVMCX6.png
    7HinDVMCX6.png
    4.9 MB · Views: 109
  • h8RfJQoa2q.png
    h8RfJQoa2q.png
    5.5 MB · Views: 256

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
Sanırım toplu alım için böyle bir fiyat var. Bununla birlikte, son derece yüksek bir fiyata satın almışsınız. 100 ml için 100$ - şaka gibi geliyor. BB Forum'da 50-80$/L fiyatlı ilanlar var.

cheminoob

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Anlayışınız için teşekkür ederim.
Minnettarım. Şimdi, merak ettiğim başka bir şey var. Almanya ve Çin'den gelen 4′-Metilpropiofenon'un kalitesi nihai sonucu önemli ölçüde etkiliyor mu?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
Önemli bir fark olduğuna dair şüphelerim var. Bununla birlikte, prekürsörlerinizi her zaman sorunsuz bir şekilde kendiniz saflaştırabilirsiniz.

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
51
Bugün bunu kontrol ediyordum, acaba teknik sınıf yeterince iyi mi?
Teslim edilecek bir şirket binanız var mı? Resmi satıcılar seçici görünüyor...

cheminoob

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Resmi olmayan bir satıcıdan aldım ve kimse bir şey sormadı.

EpWnxvY4NA

PNicole

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Elinizdeki 100 ml'lik şişe, dünyanın en pahalı kimyasal madde tedarikçilerinden biri olan Sigma-Aldrich'ten geliyor. Genelde başkalarının parasını harcayan akademik araştırmacılarla çalışıyorlar. Ayrıca, dokümantasyon ve itibar ile birlikte geliyor ki bunun için para ödüyorsunuz. Çin'in bu kadar basit bir bileşiği benzer kalitede 1/10 veya daha düşük fiyata üretmemesi için hiçbir neden yok. Çoğu zaman bizim amaçlarımız için kaliteler arasında çok fazla fark yoktur.