4-MMC kullanım sırasında burun boşluğunu çok tahriş eder! Çok rahatsız edicidir!

4mmcyyds

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
4-MMC kullanım sırasında burun boşluğunu çok tahriş eder! Çok rahatsız edici! Bu bir 4-MMC özelliği mi? Değiştirilemez mi?

4mmcyyds

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
4-MMC harika çalışıyor! Ancak burundan kullanım sırasında burun boşluğunu çok tahriş ediyor ve çok rahatsız edici! 4-MMC burun boşluğunu bu kadar mı tahriş ediyor?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
659
Saf 4-MMC fazla tahriş etmemelidir, ancak maddede reaksiyona girmemiş bromoketon kalırsa, ki bu güçlü bir lakrimatördür, o zaman burun mukozası yanacaktır.
Temiz maddeler kullanmanızı ve kullanım sırasında burun mukozasının sürekli tuzlu su ile yıkanmasını tavsiye ederim.

4mmcyyds

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Saf 4-MMC hidroklorür burun boşluğunda yanma hissine neden olur mu?

4mmcyyds

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, burun boşluğunuzda kullanırken yanma hissi duymuyor musunuz? Ya da burun boşluğunuzda başka hoş olmayan bir his var mı? Yaptığım 4-MMC çok etkiliydi, ancak burun boşluğundaki güçlü yanma hissi çok rahatsız ediciydi! ! ! Saf 4-MMC burunda rahatsızlığa neden olmaz, değil mi?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
659
Mefedron burunda hafif bir yanma hissine neden olur, ancak tolere edilebilir, hatta bazen hoştur.
Ancak maddeyi sonuna kadar kurutmadıysanız veya içinde reaksiyon ürünlerinin safsızlıkları varsa, yanma hissi hoş olmayacak ve burun mukozasını yakacaktır.

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Burun mukozasının zarar görmemesini sağlamak için ona istikrarlı bir bakım, yeterli dozaj ve kullanım sıklığı ve yüksek kaliteli madde gerekir.

Kullanımdan sonra, kalan ilaç kalıntılarını temizlemek ve potansiyel zararı azaltmak için nazal nazikçe tuzlu su çözeltisi ile durulama yapın. Her bir burun deliğini nazikçe sulamak için bir burun spreyi şişesi veya bir Neti pot kullanın. Kullanımdan sonra durulamaya ek olarak, nazal pasajların hidrasyon seviyesini düzenli olarak korumak önemlidir.
Kuru burun kanalları tahrişe ve hasara yol açabilir. Salinli özel burun spreyleri veya durulamaları kullanarak burun kanallarınızı düzenli olarak nemlendirin.

İlaç kullanım dönemleri arasında burun kanallarınızın iyileşmesi için zaman tanıyın. Sık kullanım kronik enflamasyona ve doku hasarına yol açabilir. Ara vermek ve alternatif uygulama yöntemleri kullanmak zararı en aza indirmeye yardımcı olabilir.

Sizin için en iyi seçenek olarak şunları görüyorum: bir süre burundan kullanmayı bırakın, iyileşme yapın (durulama, hidrasyon, dekspantenollü damlalar), partiyi veya tedarikçiyi değiştirin.

Komplikasyonlar ortaya çıkarsa, derhal tıbbi yardım alın.

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
4-MMC'nin burnunuzu yaktığını düşündüğünüzde, 100 mg 5-MAPB denemelisiniz.
Biliyorum, sadece bir rakam daha yüksek, ama buna "Yanma hissi" diyebilirsiniz.

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
27
"bir sayı daha yüksek" kardeşim, 5 mapb'nin 4 mmc ile hiçbir ilgisi yok

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
27
ayrica, 5 mapb çekmeni̇z gerekti̇ği̇ni̇ sanmiyorum

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
27
ayrica, 5 mapb çekmeni̇z gerekti̇ği̇ni̇ sanmiyorum

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Hiç yanan bir 4mmc'm olmadı. Gerçekten hiçbir şey hissettirmiyor. Ya temizlememişsinizdir ya da aşırı asitlendirmişsinizdir.

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
27
4mmc hiç yanmıyor, muhtemelen 4mmc'niz yok ya da var ama bir çaylaksınız.

eğer deneyi̇mli̇ bi̇r kullaniciysaniz (daha önce bi̇rkaç uyuşturucu kullandiysaniz) ve 4mmc'yi̇ nahoş veya acitici buluyorsaniz, muhtemelen 3cmc veya 4cmc'ni̇z vardir.

Bu sürtükler ACITIYOR, 3cmc yaptığım en zehirli çöp. şaka bile yapmıyorum bu boktan daha pentedrone yapmayı tercih ederim.

unutmayın, satıcınız size bir kristal sattı ve bunun mephedrone olduğunu söyledi diye, büyük olasılıkla değil. nereli olduğunuzu bilmiyorum ama benim ülkemde "mephedrone" sadece 3cmc'dir.

herkes 12 euro'luk kristale meph diyor

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
27
örneğin amfetamin veya kokain ile karşılaştırıldığında, 4mmc kesinlikle yakar, ancak 3cmc ile karşılaştırıldığında süper güzel