4cmc

however527

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
toluende çözündürmek i̇çi̇n bi̇r kri̇stalde 2b4ch nasil hazirlanir bi̇li̇yor musunuz? Şimdiye kadar kullanıma hazır toz halinde 2b4ch kullandığım için, şimdi ithal bromu kristal halinde kullanacağım ve kullanıma hazır hale getirmek için onunla bir şeyler yapılması gerekiyor, son konu kristalizasyonla ilgili soru. cmc'mizi 80 derecede birkaç dakika pişirdiğimde, verimin% 60 olduğunu varsayarsak, 1 kg 2b4ch başına ne kadar su eklemeliyim? Alkol eklemek daha mı iyi olur?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
Paraklorofenilbromoketonun katı olduğunu ve "bir kristal içinde ithal brom" olduğunu hatırladığım için bu pek mantıklı değil. Ne istediğinizi tam olarak bilmiyorum ama ketonun zaten bromlu olduğunu ve bromun r.t.'deki iki tek sıvı elementten biri olduğunu ima ettiniz ama en önemlisi neden ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz (idk) ... Ben toluen kullanmıyorum, bu yüzden hiçbir fikrim yok ama birçok su yıkaması tavsiye ediliyor ve alkol tahmin ettiğim gibi çalışmanızı kesinlikle bozacaktır.

however527

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Farklı şekilde açıklayın. Geçen sefer toz halinde 2b4ch aldım ve ortalama kalitede idi, bu sefer kristal halinde 2b4ch alacağım, toluen içinde 2b4ch ekstraksiyonu gerçekleşmeden önce bu kristal ile neye ihtiyacım var?