4mmc, kristalize etmek zorunlu mu?

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
10
(4mmc) Asitleme ve filtreleme işleminden ve kuru akton ile yıkamadan sonra meph tozu elde ediyoruz. Bu tozu kuruttuktan sonra tüketebilir miyiz? Yoksa kristalize mi etmeliyiz? Yani bu zorunlu mu? Ürünümüzü saf hale getirdiğini biliyorum. Ama kristalleştirmeyi atlarsak ne olur?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
O zaman zayıf ve saçmalıklarla dolu olur, bu yüzden çok daha fazlasını almanız gerekir. O kadar eğlenceli olmaz. Tanrı aşkına burundan çekmeyin. Başka yollarla da saflaştırabilirsiniz ama yeniden kristalleştirmeler ucuzdur ve kristaller endüstri standardıdır. Kristal elde etmenin tek yolu bu. İki yeniden kristalleştirme olmadan A sınıfı yapabileceğinizi sanmıyorum. Kuvars kümeleri gibi olan 6 aylık kristaller gördüm.

• Like
Reactions: $!$

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
10
Evet evet benimki kristalize olana kadar tüketilemez, bana 4mmc'ye ne tür toz malzeme ekleyebileceğimi söyleyebilir misiniz, daha fazla ağırlık, arkadaşlarım bana yaptığım malzemenin ve piyasada bulunanların çok büyük farkları olduğunu söylüyorlardı, benimki çok güçlü

View previous replies…

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Deals
1
Evet, sihirli 4mmc lol var

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Deals
1
Tüm web sitesi içinde "çok güçlü" 4mmc sorunu olan tek kişi sizsiniz. Çok büyülü 4mmc

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
19
"Güçlü" demek "iyi" demek değildir. Kristalleşmenin atlanmasıyla ilgili soruyu ele aldığınızda, onu "güçlü" yapan şeyin ne olduğunu ve en azından kardiyovasküler açıdan gerçekte ne anlama geldiğini anlayacaksınız.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Hayır. Burada bunu desteklemiyoruz. Onlardan daha fazla para alın. Akıllı insanlar kalite için para öder ve bunun birkaç iyi nedeni vardır. Zaten şu anda kaliteli malların ağırlığı %50 daha fazla.

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
83