5cladba yağlı kalıyor bu normal mi?

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba umarım 5cladba hakkında biraz bilgi alabilirim Reaksiyondan sonra ürünü bitirdim, yağı sudan ayırdım ve kristalize etmek için bir pyrex fırın kabına döktüm ama kristalleşmiyor gibi görünüyor bu normal olabilir mi, hala yağ formunda kullanıyorum ve 100g ila 1kg yaprak ile güçlü oluyorum

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
5cl'nin erime noktası 45C'dir

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Demek istediğim, hava sıcaksa veya ısı uygulanırsa katı kalmayacaktır.

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Ürünü bitirdiğimde cıvık bir yağ gibi oluyor. Kristalize edebilmem için önerebileceğiniz herhangi bir tavsiye var mı? Bunu nasıl yaptığınızı adım adım sunabilirseniz çok memnun olurum

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Vay canına, 100 gr'a 1 kg çılgın bir miktar... Ben 17 gr'a 1 litre kullanıyorum. İnsanlar buna bayılıyor. Yağ malzemesini aldığımda dondurdum ve o şekilde kullandım. Uğraşması daha kolay. Sonra everclear ile eritiyorum. Yağlı ya da katı harika çalışıyor. Zaten yapraklara yaymak için eritmeniz gerekiyor.

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Evet, dondurucuya veya buzdolabına atın. Sentetik kannaboidlerin çoğu günlük kokainden daha düşük bint değerine sahiptir. Başka bir deyişle 160 yerine 80 derecede erir. Bu bileşikleri saklarken oda sıcaklığı büyük rol oynar

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
İnternette satılan 4 bileşenli kitleri kullanıp kullanmadığınızı sorabilir miyim? Denedim ve elimde kahverengimsi beyaz yoğurt görünümlü ıslak bir yapışkan kaldı. Kurudu ama müşteriler kullandığında üzerinde sıfır etkisi var.