5f-adb etkileri, süresi ve geri çekilmesi?

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Herkese merhaba,

100g 5F-ADB satın almayı planlıyorum. MDMB-4en-PINACA ve JWH sentetik kannabinoidlerinin çoğu ile çok fazla deneyimim var. Daha önce 5F-ADB denemiş olanlar için, etkileri normal THC ile nasıl karşılaştırılır? Ayrıca, etkileri ne kadar sürüyor?

Son olarak, bir bağımlılık geliştirmek için ne kadar kullanmanız gerektiğini ve aşermenin nasıl olduğunu bilmek istiyorum.

Görüşleriniz için hepinize teşekkür ederim!

SoBlack

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Reaction score
4
Hey hey

ikisini de yıllarca kullandım
Benim favorim 5cl ama şu anda partinin kalitesiyle ilgili bir soru bile çoğu partinin öncülerden geldiğini söyleyebilirim, çok silimar olduklarını söyleyebilirim.
Son zamanlarda yeşil, kırmızı ve beyaz 5f adb partisinin şu anda dünya çapında devam ettiğini belirttiyseniz 😂

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa pls pm

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
203
5F-ADB, THC'den çok daha güçlüdür. Kullanıcılar genellikle güçlü öfori duyguları, değişen algılar ve bazı durumlarda halüsinasyonlar dahil olmak üzere son derece yoğun ve ezici etkiler bildirmektedir.

Yan etkiler şiddetli olabilir ve aşırı anksiyete, paranoya, kafa karışıklığı, ajitasyon, hızlı kalp atış hızı, yüksek tansiyon, bulantı, kusma ve bazı durumlarda nöbet veya bilinç kaybını içerebilir. Kullanımdan sonra kalıcı anksiyete veya depresif semptomlar gibi uzun vadeli psikolojik etkiler de bildirilmiştir.

5F-ADB ile aşırı doz riski önemli ölçüde daha yüksektir. Doz aşımı nöbetler, kalp krizi ve hatta ölüm gibi ciddi semptomlara yol açabilir. Dar terapötik pencere (toksisiteye neden olmadan istenen etkiyi üreten dozaj aralığı) onu tehlikeli hale getirir.

Etkilerin başlangıcı genellikle hızlıdır, sigara veya elektronik sigara içildikten sonra dakikalar içinde ortaya çıkar. Etkilerin süresi değişebilir, ancak tipik olarak en yüksek deneyim için 1-2 saat sürer, ardından birkaç saat sürebilen kalıcı bir rahatlama gelir. Toplam süre yaklaşık 4-6 saat olabilir, ancak anksiyete veya rahatsızlık gibi kalıntı etkiler çok daha uzun süre devam edebilir.

5F-ADB çok daha güçlüdür ve THC'ye kıyasla daha yüksek ciddi yan etki ve aşırı doz riskine sahiptir. Etkileri daha yoğun ve daha az öngörülebilirdir, bu da onu önemli ölçüde daha tehlikeli hale getirir.

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Bunu iki kişiye verdim. Noooo tolarence ve semptomlar çok korkutucu ... ve karışım 60 g otta 40 gram!!!vevery potent, bu arada herhangi bir adam şimdi bu karışımın% kaç olduğunu doğrularsa lütfen bilgimde daha iyi olmak için bana söyleyin!!!! Teşekkürler