• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Hamilton Farklı bir satış türü

somf28

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bu nedenle, çeşitli farklı maddelerin satışında makul miktarda zamanım var, ancak son zamanlarda gerçekten hiçbir bilgim / deneyimim olmayan farklı bir pazarla karşılaştım. Sadece gerçek pasaportların, ehliyetlerin vb. ne tür bir değeri olacağını ve bunları nereye taşıyacağımı merak ediyorum. Kimliklerini teminat olarak kullanan çok sayıda müşterim oldu. İlk içgüdüm gelip borçlarını tahsil etmek için dostane bir ziyaret yapmak olsa da, bir arkadaşım bana bunları, özellikle de pasaportları satarak para kazanılabileceğini söyledi.

Bu benim ilgi alanımın çok dışında, bu yüzden buradaki herhangi bir arkadaşın bu ticaret için beni doğru yöne yönlendirip yönlendiremeyeceğini merak ediyordum. Eğer bu yanlış başlık/forum ise, beni daha iyi bir kaynağa yönlendirmekten çekinmeyin. Sadece bu eşyaların gerçekten değerli olup olmadığını merak ediyorum, eğer fiyat doğruysa, ürün için ödeme olarak kimliği kabul etmeye başlayabilirim.

Olası cevaplar için çok teşekkürler,

M

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
Belgelerin bir değeri vardır. Farklı amaçlar için, başka bir kişi için yeniden yapmak için, hesapları kaydetmek için ve çok daha fazlası için kullanılırlar. Teklifinizi buradaki foruma göndermeyi deneyin:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/shadow-sphere-services.40/