Gizli kimya severler için bir hediye - sizin için uygun olduğunu düşündüğüm bazı kitaplar

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Hepinizle tanıştığıma memnun oldum, ben gizli bir kimya meraklısıyım, The Hive'da daha aktiftim, gizli kimya ile ilgileniyorum, belki bu forumdaki en profesyonel kişi değilim, ancak hepinizle organik kimya ve ilaç sentezi ile ilgili konuları tartışmaya istekliyim.

Hepimiz benzer hobi nedeniyle bu foruma geldik, ilaç sentezi ile ilgilenen ve bu konuda bilgi edinmek isteyen birçok insan olduğunu gördüm, ancak bu alan hakkında bilgi sahibi değiller, bu yüzden ihtiyaç duyduklarını bulamıyorlar, birçok kitap (unclefester'ın bazı kitapları gibi) veya çevrimiçi makaleler bazen doğru değil, kimya için uygun olduğunu düşündüğüm kitapları paylaşıyorum, kimya severlerin ilaç kimyası hakkında bilgi edinmeleri için uygun olduğunu düşünüyorum.

İhtiyacınız olan kitapları verdiğim indirme linklerini kullanarak indirebilirsiniz, ancak güvende olmak için başlığı aratıp doğrudan favori arama motorunuzdan indirmenizi tavsiye ederim.

1. En çok tavsiye ettiğim kitap Profesör Buzz'ın Eğlence Amaçlı Uyuşturucular kitabıdır , Bu, eğlence amaçlı uyuşturucuların üretimi üzerine yazılmış en iyi kitaptır. Bolca resimli olan bu kitap, yasadışı uyuşturucuların gizli üretiminde kullanılan ekipman, teknik ve reaktifleri kapsamaktadır. Kristalizasyon, kromatografi, damıtma ve indirgeme prosedürleri aşağıdaki keyif verici uyuşturucu türleri için verilmiştir.
Amfetaminler
Halüsinojenler
THC
Analjezikler
Hipnotikler, Yatıştırıcılar ve Sakinleştiriciler
Prekürsör satın almak ve yapmak için ayrıntılı talimatlar yer almaktadır. Çalışma alanı resimli olarak ayrıntılı bir şekilde ele alınmış ve ek bilgi kaynakları verilmiştir.

The Hive'ın arşivinden bulabilir ve indirebilirsiniz

2. Tihkal ve PiHKAL,Alexander Shulgin, triptaminlerin ve feniletilaminlerin incili, fazla açıklamaya gerek yok

Onları EROWID'de bulabilirsiniz

3. Amfetamin Sentezleri
Profesyoneller için Genel Bakış ve Referans Kılavuzu

Otto Snow en sevdiğim yazarlardan biridir ve kitabı OxyCodone, LSD, Amfetaminler, Fenetilaminler, THC sentezi ve farmakolojisini kapsayan oldukça uzmanlaşmış bir kitaptır.

Bu bağlantı tüm kitaplarını indirecektir (ayrıca başlığı arayarak da indirebilirsiniz)

Otto, psychedelic amfetaminlerin, öncüllerin ve indirgemelerin toplu üretimi üzerine en açık sentezleri bir araya getirmiştir. MDA, MDMA (XTC), DOB, TMA, PMA, MDEA (Eve), DOM (STP) ve diğer popüler uyarıcılar, örneğin metilkatinon, fenetermin, aminorex, efedrin. Okuması kolay ancak açık, sert, psikedelik amfetamin kimyası. örn. liste dışı kimyasallardan metilkatinon ve diğer psiko-uyarıcılar. Gübre, baharat, ağaç kabuğu, tohum ve yağlardan öncül madde üretimi. Genişletilmiş metal ve elektrolitik indirgemeler. Yerel nalburdaki çözücülerden ve yaygın kimyasallardan indirgeme ve liste kimyasallarının toplu üretimi. Yüzlerce reaksiyon, mevcut ilaç yasaları ve liste kimyasalları açıklanmaktadır.

4. Otto Snow - LSD-25 & Triptamin Sentezleri: Profesyoneller İçin Genel Bakış ve Referans Kılavuzu (1998)

LSD sentezi çok zordur, bunu bu kitap aracılığıyla öğrenebilirsiniz , Kitap, LSD-25 sentezleri üzerine en kapsamlı referans kılavuzudur. Reaksiyonlar, Görev Gücü Raporu'nun bir incelemesi de dahil olmak üzere açıklanmıştır: Narkotik ve Uyuşturucu Bağımlılığı, Ek Açıklamalar ve Danışmanların Makaleleri. Reaksiyonların çoğu şunları içerir: N,N-dialkil sübstitüe lizergamidlerin sentezi. Curtis Reaksiyonu. d-izo-liserjik asit hidrazitin hazırlanması; d-izo-liserjik asit azit; d-izo-LSD.

5. Gizli Uyuşturucu Laboratuvarlarının Kurulması ve İşletilmesi

Bu kitap bir ilaç yapmakla ilgili değil, size bir laboratuar kurmayı öğretmek ve gizli kimya deneyleri hakkında bazı dersler vermekle ilgilidir

Bu kitap, yakalanmadan gizli bir uyuşturucu laboratuvarının nasıl kurulacağını ve işletileceğini adım adım anlatıyor. Amerikan halkının "uyuşturucu" konusundaki korkunç cehaletini ortadan kaldırmak için yürekten bir istekle motive olan yazar, yasadışı bir uyuşturucu üretim laboratuvarı işletmenin her yönünü ortaya koyuyor.Jack B. Nimble, gizli bir uyuşturucu laboratuvarı için nasıl bir yer seçileceğini, izlerinizi nasıl gizleyeceğinizi, güvenlik önlemlerini ve hapishaneden uzak durmak için operasyonunuzu ne zaman ve nasıl kapatacağınızı açıklıyor.En önemli bölümlerden biri Şüpheli Maddelerin Tedariki, çünkü kimya şirketleri genellikle belirli reaktifleri izler ve siparişleri DEA'ya bildirir ve aslında bazı kimyasallar için bunu yapmak zorundadır. Ayrıca, DEA sık sık şüpheli kimyasallar satan sahte kimya şirketleri kurarak "Sting" operasyonları yürütür ve ardından müşterilerini tutuklar. Dolayısıyla, hırdavat, bakkal ve otomobil malzemeleri satan mağazalarda satılan günlük ürünlerden şüpheli kimyasalların nasıl çıkarılacağını bilmek yeraltı kimyagerleri için kesinlikle hayati önem taşır! Jack B. Nimble, MDA, MDMA, MMDA, "EVE" vb. gibi birçok metilendioksi uyuşturucuyu sentezlemek için gereken ana bileşen olan safrolün nasıl elde edileceğini anlatıyor, Marketlerde ve eczanelerde reçetesiz satılan sassafras yağından; "astım ilaçlarından" efedrin ve amfetaminlerin diğer iyi öncülleri; "başlangıç sıvısından" yüksek kaliteli eter; "leke çıkarıcıdan" kloroform ve "PVC boru temizleyiciden" genellikle bulunması zor olan tetrahidrofuran." Bu bölümde yazar ayrıca ihtiyacınız olan kimyasallar için nasıl "meşru" bir kullanım alanı bulacağınızı ve bunları düzenli kimyasal tedarik evlerinden nasıl sipariş edeceğinizi de tartışıyor. Yazar ayrıca gündelik eşyalardan kendi cam eşyalarınızı ve diğer laboratuvar ekipmanlarınızı nasıl üretebileceğinizi de tartışıyor. Bu kitapta anlatılan gizli laboratuvarlar yasadışı psikoaktif ilaçlar yapmak için kullanılmak zorunda değildir - bir savaş ya da hayatta kalma durumunda ilaç ve yararlı kimyasallar üretmek için de kullanılabilirler.

Eğer yeni başlayan biriyseniz, aradığınız en iyi içerikler bunlardır

1. Khan Academy. Kolay ve interaktif bir şekilde ücretsiz olarak öğretilen ders değerinde bilgiye sahiptir. Kimya ve organik kimya kurslarına kaydolun.

2. Scribd. Ders kitaplarına, bilimsel makalelere ve dergilere, kullanıcılar tarafından yüklenen belgelere ve sentez ve kimya üzerine ticari ve yeraltı kitaplarına sınırsız erişim sağlar. Hayal ettiğiniz hemen hemen her ders kitabı burada bulunabilir

3. Erowid kimya arşivi ve Rodyum Arşivleri.

4. scienceemadness.org

Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Merhaba ve faydalı ipuçları için teşekkür ederim! Gizli uyuşturucu üretimi ile ilgili her kitabın öncül/reaktif elde etme ile ilgili her bölümü tamamen yararsızdır, çünkü yasal boşlukların çoğu yetkililer tarafından uzun süredir tıkanmıştır. Artık pek çok ülkede reçetesiz satılan ilaçlarda efedrin bulamazsınız, sülfürik asit gider temizleyicileri satılmaz, sassafras yağı artık kesinlikle kontrolsüz değildir, vs. vs.

Hem Fester Amca hem de Profesör Buzz, doldurduğum forumların çoğunda gerçekten kötü bir üne sahip. Ancak PB'nin kitabını hiç okumadım. Yazınızda The Hives arşiv sitesinde indirilebileceğini söylüyorsunuz ama ben bulamıyorum?
Lütfen indirme linkini verebilir misiniz?

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Haklısınız, bu kitaplardaki tekniklerin birçoğunun modası geçmiş, bu kitapları ilgilenen insanları [dönemin ileri teknikleri] ve ilaç ve kimyasal sentezin temelleri hakkında bilgilendirmek için gönderdim, bence kimyanın cazibelerinden biri de her zaman gelişiyor olması, örneğin efedrin bulamıyorsanız, belki bromofenilasetondan efedrin sentezlemeyi deneyebilirsiniz, meth sentezlemek için efedrin kullanmak şart değil, P2P ve P2NP de prekürsör olarak popüler, bu bilgiyi bu forumdaki arkadaşlarla paylaşabilirsiniz, bildiğim kadarıyla bu forumda uzman olan birçok kişi var.

unclefester'ın çalışmasında özellikle elektrokimyasal sentez ve LSD sentezinde bazı hatalar var ama Recreational drugs by professor buzz kitabını eleştiren pek duymadım, ben de bu kitapta ciddi bir hata bulamadım, belki çok eski olduğu için o dönemde doğru kabul edilen bazı yanlış içerikler olabilir.

İndirme linkleri

https://chemistry.mdma.ch/hiveboard/rhodium/pdf/archive/recreational.drugs-professor.buzz.pdf

Bu açık bir web bağlantısıdır, bu yüzden lütfen dikkatli olun

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Teşekkür ederim! Gerçekten yardımsever ve bilgili birine benziyorsunuz.
Profesör Buzz hakkında detaylı bir eleştiri görmedim, daha çok "bu reaksiyon o kadar kolay ki Profesör Buzz bile beceremiyor" şeklindeydi. Ancak bu tür huysuz, kötü niyetli yorumlar her zaman olacaktır.
Fester'a gelince, kendisi ve aleyhtarlarından biri arasında geçen bu küçük sohbete gözlerinizi ziyafet çekebilirsiniz:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/eleusis/eleusis.vs.fester.html

Bana göre Fester bunu kazandı. Eleştiri önemsiz ve aşırı vurgulanmış.

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Sayfayı tavsiye ettiğiniz için teşekkür ederim, bu ustalar arasında bir dövüş maçı, her kimyager kendini daha büyük kanıtlamaya çalışıyor, bence bu çok takdir ediliyor ve konuşmalarından çok şey öğrenilebilir, benim gözümde Eleusis veya Zwitterion, Unclefester hepsi ilaç kahramanları, bazı makaleleri hala referans değerinde, özellikle yeni başlayanlar tarafından öğrenilebilecek sentezdeki belgelenmiş hataları, Eleusis'in otobiyografisi de çok ilginç, daha fazla insanın görmesi için yararlı makalelerini çoğaltacağım.

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Bazı eski arıların hala buralarda olduğunu görmekten mutluyum. Bir süredir gerçeklikten uzaktaydım... yavaş ve güvenli bir şekilde geri dönüyorum... Okunacak kitaplar listenizde Strike'ın Total Synthesis kitabını unutmuş olabileceğinizi düşünüyorum. Bazı şeylerin modası geçmiş olabilir, evet, ama yine de kimya kimyadır ve eğlencelidir... bir kez başladığınızda asla duramazsınız!
ARI GÜVENLİĞİ

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Tanıştığımıza memnun oldum, umarım bu forum çabalarımızla bir zamanlar Hive'ın olduğu kadar aktif olabilir

Elbette Bee safe

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Teşekkürler Lee Amca :) Olabileceğine inanıyorum. İnsanlar ilgileniyor ve forumlar olumlu tartışmaların yanı sıra herkesi güvende tutmak için bilgileri bir araya getirme yeridir.