A-NaBH4/CuCl2 ile 1kgP2NP'den yağ sentezi

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Merhaba. Bu sentezi gerçekleştirmek istiyorum. Yeni başlayan biriyim ama çok hevesliyim. sentez sırasında bir kimyager olacak, ancak o zamana kadar laboratuvar ekipmanı ve reaktifleri almam gerekiyor. cevap aldığımda teşekkür ederim, iyi günler. mümkünse küçük adımlarla bir sentez elde edersem. çok teşekkür ederim .

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Merhaba,

Burada bir soru yok, sadece bu sentezi yapacağınıza dair bir ifade var.

Sentez raporunda, bu sentez için hangi reaktiflere ve laboratuar malzemelerine ihtiyacınız olduğu tam anlamıyla yazılıdır ve bir Kimyager ile işbirliği yapacağınızı söylüyorsunuz, ona sadece sentez rotasını gösterebilirsiniz ve o size reaktifler ve laboratuar malzemeleri ile ilgili ihtiyacınız olan her şeyi söyleyebilir.

Saygılarımla

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Birinin bir sentez bilmesini ve bunu paylaşmasını istiyorum. Sentezi ben yapacağım, hepsi bu. Forumda birkaç sentez buldum, ancak nihai ürün olan a-oil'i henüz bulamadım

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Nihai ürün, sülfat veya fosfat gibi amfetamin tuzudur.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
teşekkür ederim benim için amfetamin tuzunun son ürünü olan sülfürden önce dursun yani yağ şeklinde kalsın istiyorum bunun için bir seçenek varmı. a- yağ son ürünü istiyorum. Saçma mı yazıyorum? eğer öyleyse çok özür dilerim

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Bu adımda a-oil alabilir ve bitirebilirsiniz.