a-yağ

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
137
Deals
8
Zaman zaman yağ satın alıyorum ve bazen biraz farklı göründüklerini ve koktuklarını fark ettim. Bazıları daha sarımsı, bazıları daha berrak, ayrıca kokularında da farklılıklar fark ettim. Daha deneyimli biri bana yol gösterebilir mi?

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Amfetamin freebase, saflaştırıldığında, genellikle çok belirgin ama güçlü bir kokusu olan kristal berraklığında bir üründür.
Serbest bazınızın saflığını örneğin kaynama noktası tayini yaparak test edebilirsiniz, ancak koku ve renk bence yeterince iyi bir gösterge olabilir.

Sarımsı bir görünüm her zaman çok kötü değildir, ancak örneğin reaksiyona girmemiş P2NP veya P2P gibi safsızlıklardan kaynaklanır, reaksiyona girmemiş / filtrelenmemiş P2P / P2NP ayrıca amfetaminde balık kokusuna neden olabilir, bu genellikle yüksek bir ürün kalitesiyle ilişkilendirilir, ancak daha ziyade safsızlıkların bir işaretidir. Başka safsızlıklar da kalabilir, amfetamin hakkında daha ilginç şeyler öğrenmek için aşağıdaki bağlantıları kontrol edebilirsiniz:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-testing-protocol.349/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-purification-by-acid-base-extraction.788/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-salts.361/

Freebazınızın çok saf olmaması durumunda, buhar distilasyonu ile saflaştırabilirsiniz, vakum distilasyonu yapmaktan daha tasarrufludur:

Buhar distilasyonu: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...le-steam-distillation-of-p2p.8040/#post-41494

Selamlar,

Gordon

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
137
Deals
8
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Amfetamin oldukça güzel kokuyor diyebilirim, badem ezmesi gibi bir şey, tarif etmesi zor

EileiterBurner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Tarif ettiğiniz badem ezmesi kokusu acı badem yağından geliyor

Dürüst olmak gerekirse, sentezdeki hızı özlüyorum.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
En iyi A yağı her zaman sarıdır ve sadece sarı olanı almalısınız çünkü gerisi çöptür

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
137
Deals
8
Temiz a-yağından en iyi verimi aldım

View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Sarı rengin varlığı, reaksiyona girmemiş öncüllerden veya hatta yanlış yapılmış bir damıtmadan kaynaklanan safsızlıklara işaret ettiğinden, bu açıkça bilgisiz bir görüştür.

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
137
Deals
8
Uzun zamandır görüşemedik dostum. Evet, sarı olandan yaklaşık %50 ve şeffaf olandan %60-65 aldım, yani rakamlar her şeyi söylüyor

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Uzun zamandır görüşemedik, doğru :) Laboratuvarda çok meşgulüm, ürünümü her gün geliştirmek için çalışıyorum ama çok iyi bir yolda!

Kesinlikle, bunu kişisel deneyimlerime dayanarak onaylayabilirim. Tüm temizlik prosedürlerinin mükemmel bir şekilde yapıldığı göz önüne alındığında, rengi belirleyen şey A-Yağı'nın buharla damıtılmasıdır. Eğer çok hızlı damıtırsanız, alıcı şişeye yabancı maddeler taşıyarak bu renge neden olursunuz :) Aynı şey çok sıcak damıtmak için de geçerlidir (çok hızlıya eşdeğer).

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
11
bu "i̇yi̇ mdma anason kokulu olmalidir" i̇le ayni aptal urbal masallari
tuhaf ve tehlikeli saçmalıklar

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
137
Deals
8
Kaç kez kendi kendinize, siktir et bu boku, artık bunu istemiyorum dediniz?😅 En can sıkıcı şey, düzgün kristaller elde etmektir, genellikle bunların birkaç şekli vardır, bu nedenle ürünün birkaç kez yeniden kristalleştirilmesi gerekir

ase

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Avrupa'da petrol satın alma konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
137
Deals
8
Elbette, bir şeyler bulabileceğimizi düşünüyorum, bana DM atın