Question DMT'nin etkileri hakkında

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba dünya, bir süre önce LSD deneyimledim ve bu dünyanın ne kadar güzel olduğunu ve gerçekte kim olduğumu görmenin tadını çıkarıyordum, pek çok şeyi keşfettim ve kişisel olarak hobilerim oldu.
ve oda arkadaşım bana DMT'nin NDE'yi (Ölüme Yakın Deneyim) deneyimlemek için doğrudan tren olduğunu söyledi haha hatta tanrının var olduğunu söyledi ama sen senin tanrısın, fişini çekeceksin, bu gerçek kırmızı hap, blabla ama her şey
bir şekilde güvenilir hissettim çünkü bir keresinde LSD ile NDE deneyimledim, gerçekten öldüğümü hissettiğim için çok korkutucuydu.

sorum şu, siz ÖYD hakkında ne düşünüyorsunuz? sizce dmt aldığınızda gördüklerinizin hepsi gerçek mi? yoksa hepsi sahte mi?

bir süre black tar kullandım, yıllarımı boşa harcadım ama LSD sayesinde çok pozitif oldum. ve eğer DMT beni daha pozitif yapabiliyorsa, keşke deneyebilsem!

ve bu web sitesine ev sahipliği yaptığınız için teşekkürler admin! takdir ediyorum, emanet nedeniyle güvenilir görünüyor!

Saygılarımla:)

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
270
Hey dostum!
Orta veya yüksek dozda DMT ile bir dereceye kadar NDE yaşayabilirsiniz. Bu konuda hiç detaylı bir okuma yaptın mı? Okumadıysan, sana konuyla ilgili çok ilginç bazı kaynaklar gönderebilirim.

LSD kullanırken NDE yaşadıysanız, NDE ile de aynı şeyi yaşamanız çok olasıdır, ancak LSD ile yaşadığınızdan çok daha farklı bir "deneyim" yaşayacaksınız.

Size kişisel deneyimimi anlatayım: DMT kullanırken, hayatımı dışarıdan görebiliyor ve hatırladığım ve çağrışımsal beyin liflerime gömdüğüm, uzun süreli hafızamda sağlamlaşan her olaya katılabiliyordum. Bir sorun vardı - yolculuğum sonsuz görünüyordu, bu konuda hiçbir rahatsızlık hissetmiyordum, ancak yaşam bölümleri arasındaki "geçişleri" kontrol edemiyordum, kafamda kendiliğinden ortaya çıkıyorlardı.

ÖYD deneyiminizi anlatır mısınız?

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba Brain, geç yanıt için özür dilerim.

Gerçek bir ÖYD olup olmadığından emin değilim, ışıklar tarafından koşulsuz sevgi hissettim ve ışıklar sanki ışıklarla dolu bir tünelden çok hızlı geçiyormuşum gibiydi. Hatta gördüklerimi hatırladığımda duygusal hislere kapılıyorum.
Bu kulağa inanılmaz geliyor ve bunun siyah katranın beynimi mahvetmesinden kaynaklandığını düşündüm.
Sadece bir kez yaşadım ama çok güçlüydü ve hatta hayatımı olumlu yönde değiştirdi.

O ışıkları gördükten sonra kendime Tanrı'nın gerçekten var olup olmadığını bile sordum. Yoksa kulağa çok gerçek dışı geldiği için aptal mı oldum?
Çünkü internette DMT ile ÖYD hakkında araştırma yapıyorum, çoğunlukla youtube'da ve ÖYD'yi grafiksel olarak yapan bazı videolar var
(youtube videosundaki Budizm işaretleri ve desenleri gibi görünüyordu) ve gördüğüm şeye (ışıklar) benzemiyor

Ama iyi olan şu ki, meth ve Black Tar gibi sert uyuşturucuları ciddi bir şekilde bıraktım çünkü bir şey olduğuna ve şu anda izlediğimiz her şey olmadığına dair derin bir inancım var ve
LSD kullanarak kendime gerçekte kim olduğumu, ne olmak istediğimi sormak çok büyüleyici.
Tabii ki buna (gördüğüm ışıklar hakkında) manyak gibi inanmıyorum, sadece biraz inanç sahibi olmak hayatımı pozitif bir insan olmak gibi değiştirdi.

DMT bize nasıl hissettiğinizi anlatıyorsa, biraz korkutucu görünüyor haha "yolculuk sonsuz gibiydi, geçişleri kontrol edemedim"
İnsanlara DMT kullanmalarını tavsiye ediyor musunuz?
Eğlence amaçlı değil, kendimi daha iyi tanımak için.

Ve şimdi hatırladım, oda arkadaşım öldüğümü sandığı için çok şaşırmıştı haha

Bu arada cevabınız için çok teşekkür ederim,
ÖYD ile ilgili elinizdeki literatürü okumayı çok isterim, meşgul olmadığınız bir zamanda bana gönderebilir misiniz? :)

Çok teşekkürler ve saygılar dostum,
Şerefe.

Last edited: